Beren'in şaşırtan serveti

Oynadığı hemen her dizi izlenme rekorları kıran Beren Saat henüz 26 yaşına girdi ama pek çok yaşıtının hayalini bile kuramayacağı bir servetin sahibi oldu.. Üstelik sadece 5 buçuk yılda.

10 Haziran 2010 Perşembe, 07:04
Abone Ol google-news

Bir film izlerken sonradan trafik kazasında hayata veda eden sevgilisinin "Bu işte şansını denemezsen pişman olursun" diye kulağına fısıldadığı sözler sayesinde bugünlere gelen Saat,bugün kelimenin tam anlamıyla "paraya para" demiyor.

Hürriyet'in haberine göre son dizisi Aşk-ı Memnu'da canlandırdığı Bihter rolü için bölüm başına 30 bin TL aldığı ileri sürülen Saat, artık reklam filmlerinin de vazgeçilmez yüzü..

Saat önce bir deodorant firmasının reklamında oynadı.. Genç oyuncunun bu reklam filminden 500 bin dolar (750 Bin TL) aldı.

Şu sıralar ise önce Aşk-ı Memnu'daki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ'a teklif edilen ama onun reddettiği bir başka reklam filmi için kamera karşısına geçti Saat.

Genç yıldız bir cips firması için çekilen bu reklam filminden de 600 bin dolar (850 Bin TL) kazandı.

2004 yılında katıldığı bir yetenek yarışmasıyla gösteri dünyasına ilk adımını attı Saat. Yarışmada birinci olamadı, ikincilikle bitirdi ama aradan geçen 6 yıl içinde adını Türkiye'nin en gözde TV ve sinema yıldızları arasına yazdırdı.