Çok Güzel Hareketler'de ayrılıklar sürüyor: 2 oyuncu daha projeye veda etti

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen eğlence programı Çok Güzel Hareketler 2'de vedalar peş peşe geliyor. Daha önce de 8 kişinin veda ettiği programdan 2 oyuncu daha ayrılma kararı aldı.

27 Temmuz 2021 Salı, 09:21
Çok Güzel Hareketler'de ayrılıklar sürüyor: 2 oyuncu daha projeye veda etti
Abone Ol google-news

Yılmaz Erdoğan'ın genel sanat yönetmenliğini ve eğitmenliğini üstlendiği, Kanal D ekranlarında yayımlanan Çok Güzel Hareketler 2'de üst üste ayrılıklar yaşanıyor.

2 OYUNCU DAHA AYRILDI

Programa son olarak Gözde Şencan ve Yiğit Taşdemir veda ederken her iki isim de ayrılıklarını sosyal medyadan duyurdu. Instagram'dan paylaşım yapan Yiğit Taşdemir, "Çünkü ayrılık da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili…" ifadelerini kullandı.

"TÜM KALBİM SİZİNLE"

Projede 3 sezondur aktif bir şekilde rol alan Gözde Şencan da, "Canım ekibim. Canım arkadaşlarım. Benim için de yolun sonu. Her şey için öncelikle Yılmaz hocama sonra tüm arkadaşlarıma ekibe herkese çok teşekkür ederim. Çok şey öğrendim. Yeni sezonda kalbim sizinle" paylaşımını yaptı.

8 OYUNCU DAHA ÖNCE VEDA ETMİŞTİ

13 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler 2'de ilk ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay'dan gelmişti. 

Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan, Didem Ruhi, Eda Nur Hancı da sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurmuştu.