Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adli Yıl mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Adli Yıl mesajı yayınladı. Erdoğan, "Adalet altyapısını ve mevzuatını geliştirme yolunda attığımız adımlar, yargı mensuplarımızın hukuk devleti ilkesi doğrultusunda çalışmalarını daha kolay şekilde yürütmelerini sağlamayı amaçlamaktadır" dedi.

Yayınlanma: 01.09.2019 - 13:03
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Adli Yıl mesajı
Abone Ol google-news

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2019-2020 adli yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında, "15 Temmuz darbe girişimiyle başlayan süreçte adalet teşkilatımız büyük sınav vermiş, hainlerle mücadelede önemli gücümüz olmuştur" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Adli Yıl mesajında şu görüşleri dile getirdi:

"Devletimizin, ülkemizi daha parlak ve aydınlık yarınlara taşıma yolundaki çalışmalarında adalet sistemimizin kusursuz işleyişi, hukukun eksiksiz tecellisi ve adalete güvenin güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen reformlar önemli yer tutmaktadır."

"15 Temmuz darbe girişimi ve sonrasında FETÖ ihanet çetesine karşı verilen mücadele, yargıyı teslim almaya çalışan siyasi, ideolojik ve zümrevi gruplara karşı ne kadar hassas, dikkatli ve cesur olmamız gerektiğini bir kez daha gözler önüne sermiştir."


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler