Darbe girişimi sırasında başının kesildiği iddia edilen er ortaya çıktı

Başı kesildiği öne sürülen muhasebeci Avcılar Kaymakamı'nı ziyaret etti

18 Temmuz 2016 Pazartesi, 10:19
Abone Ol google-news
Darbe girişimi sırasında başının kesildiği öne sürülerek fotoğrafı paylaşılan 23 yaşındaki Burak Salıvermez, oturduğu Avcılar'da, Kaymakam Hulusi Doğan'ı ziyaret etti.

Avcılar Emniyet Müdürlüğü'ne giden ve burada Kaymakam Doğan ile görüşen Burak Salıvermez, kötü niyetli çeşitli sosyal medya ve bazı yayın organlarında başının kesildiğine dair paylaşım ve haberleri görünce şoke olduğunu söyledi.

Avcılar'da oturduğunu ve muhasebecilik yaptığını belirten Salıvermez, Nevşehir doğumlu olduğunu, askerliğini iki yıl önce Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde tamamladığını anlatırken, ailesini ve tanıdıklarını perişan eden, psikolojik dengesini bozan bu kişi ve yayınlara karşı dava açacağını söyledi.

Avcılar Kaymakamı Doğan, bu ziyareti sosyal medya hesabından duyururken, "Paralel darbeci sahtekarların dezenfarmosyonu için yapılan sahte bilgilerde kullanılan 1993 Nevşehir doğumlu Burak Salıvermez kardeşimizle beraberiz. Burak Salıvermez kendisiyle ilgili bu yalan haberden çok rahatsız. Şu an son derece sağlıklı, hiç bir şeyi yok. Askerliği de iki yıl önce bitirmiş. Allah Paralelin her türlü şerrinden korusun" diye yazdı.