Denizli ile 1 yıl daha

Beşiktaş Kulübü, teknik direktör Mustafa Denizli ile 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı.

09 Nisan 2010 Cuma, 14:37
Abone Ol google-news

Gün içinde anlaşmanın sağlandığının bildirilmesinin ardından kulübün resmi internet sitesinden de tecrübeli teknik adamla 1 Haziran 2010-1 Haziran 2011 tarihlerini kapsayan yeni sözleşmenin imzalandığı açıklandı.

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, teknik direktör Denizli'nin sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığı belirtilerek, şu görüşlere yer verildi:
''1 Haziran 2010-1 Haziran 2011 yılını kapsayan yeni sözleşme imzalanmıştır. Futbol yönetimi hususunda her fırsatta istikrardan yana olduğunu ifade eden yönetimimiz, lig ve saha sonuçlarından bağımsız olarak, futbol (A) takımımızın sorumluluğunu Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiştir.

Sayın Mustafa Denizli hocamızın görevinde kendisine başarılar diler, kararımızın Beşiktaş'a ve Türk futboluna hayırlı olmasını dileriz. Bu vesileyle hocamıza, kulübümüzün ekonomik koşullarını göz önüne alarak, maddi anlamda yapmış olduğu fedakarlık nedeniyle de teşekkür ederiz.''

 

"Elimden geleni yapacağım"

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören ile bugün gerçekleştirdiği görüşmede anlaşmaya varan ve 1 yıllık sözleşme imzalayan tecrübeli teknik adam, kulübün internet sitesinden yaptığı açıklamada, sözleşme imzaladığı için mutlu olduğunu dile getirdi.

Denizli, yaptığı açıklamada, ''Beşiktaş Futbol (A) Takım Teknik Direktörlüğü görevimin, mesleki kariyerim boyunca en uzun süreli, en istikrarlı, en başarılı ve en çok gurur duyduğum çalışmam olabilmesi için elimden gelen her türlü çabayı göstereceğimi Beşiktaş kamuoyuna saygıyla ifade ederken; bana bu fırsatı veren başta başkanımız Sayın Yıldırım Demirören ve tüm yönetim kurulu üyelerine verdikleri destek ve duydukları güven için teşekkür ederim'' ifadelerini kullandı.

 

4 milyon 100 bin TL'ye anlaştı

Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş., Mustafa Denizli ile 4 milyon 100 bin TL karşılığında 1 yıllık sözleşme imzaladığını açıkladı. Kamu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan özel durum açıklamasında Beşiktaş Futbol Yatırımları A.Ş., "Şirketimiz Futbol A Takımımzın Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile 2010 - 2011 sezonu için 4.100.000 TL karşılığnda 1 yıllık sözleşme imzalamıştır" dedi.