Eski sevgili ile ipler iyice geriliyor

Amerikalı oyuncu Halle Berry'nin nişanlısının, Berry'nin eski sevgilisine yaklaşmaması yönünde mahkeme emri verildi.

27 Kasım 2012 Salı, 09:56
Abone Ol google-news

Hakim, Fransız nişanlı Oliver Martinez'in, geçen hafta kavga ettiği Halle Berry'nin eski sevgilisi Kanadalı model Gabriel Aubry'e, 17 Aralık'taki duruşmaya kadar 100 metreden fazla yaklaşmaması kararı aldı.

Gabriel Aubry, Martinez ile ettiği kavganın ardından Perşembe günü kötü muamele şüphesiyle göz altına alınmış, daha sonra 20 bin dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.
Mahkeme belgelerine göre, Aubry, Martinez'in, kavgadan bir gün önce Halle Berry'den olan 4 yaşındaki kızının okulundaki etkinlik sırasında tehdit ettiğini savunuyor.

Gabriel Aubry, kavganın çıktığı gün de Martinez'in, Şükran Günü'nü annesiyle birlikte geçirmesi için kızını götürdüğü Berry'nin evinin park yerinde kendisine tekme ve yumruklarla saldırdığını, ''Bize 3 milyon dolara mal oldun'' dediğini ve Paris'e taşınmazsa kendisini öldüreceğini iddia ediyor.

Aubry, yüzündeki yara bereleri gösteren fotoğrafları da belgelerle birlikte mahkemeye sunmuştu.

Belgelerde, kavga sırasında Berry ve kızının, park yerinde olmadıkları belirtiliyor.
Aubry ve Berry, kızlarının velayeti konusunda uzun bir mücadeleye girmişti. Berry'nin, kızıyla birlikte Paris'e taşınma isteği mahkeme tarafından reddedilmişti. Aubry, kızlarının ortak velayetine sahip.

Oliver Martinez ise polise verdiği ifadede, ilk saldıranın Gabriel Aubry olduğunu savunmuştu.