HTC’den şok açıklama!

Tayvanlı telefon üreticisi HTC herkesi hayrete sokacak bir açıklamada bulundu. Konuyla ilgili tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

08 Ekim 2015 Perşembe, 07:42
Abone Ol google-news

HTC; her ay sürekli olarak yayınlanan güncelleştirmeleri gerçekçi bulmuyor. Her ay yayınlanan güncelleştirmeler kimi kullanıcıların yüzünü güldürse de kimi kullanıcıların ise canını sıkıyor.
Firmalar her güncelleştirme ile beraber cihazların kapasitesini arttırdıklarını söylese de her yeni güncelleştirme ile beraber cihazlar daha da ağırlaşıyor.


Microsoft’un Windows işletim sistemleri için sunduğu güncelleştirme aralığı; Her ayın 2.haftasıydı. En yakın rakibi Apple bile güncelleştirme aralığını genişletmek yerine daraltma yoluna gitti.
Gelen bilgilere göre Apple’ın da Microsoft gibi periyodik güncelleştirme sunması bekleniyor. Hiçbir platform hiçbir zaman güvenli değil. Ne Android, ne iOS ne de Windows. Yani HTC bir bakıma rakiplerini de ti’ye almış oldu.
HTC, bu güncelleştirme olayının herhangi bir çözüm getirmediğini aksine kullanıcıları kandırdığını iddia ediyor. Tabii HTC’nin bu tavrına ve açıklamalarına, rakipleri nasıl bir cevap verecek?
Bu cevabı ilerleyen zamanlarda göreceğiz. O zamana kadar sitemizi takip etmeye devam edin. Bakalım, güncelleştirmeler nasıl bir hâl alacak?

Nexus cihazlar için Android 6 dosyaları yayınlandı!