İsrail'deki tehdit Özcan Deniz'e programını iptal ettirdi

Yurtdışında da popüler olan İstanbullu Gelin dizisinin yıldızları Özcan Deniz ve Aslı Evren, iki konser vermek için İsrail'e gidiyor. Özcan Deniz'in İsrail TV'si için yapılması beklenen bir röportajı tehditler nedeni ile iptal edilmek zorunda kaldı.

13 Mart 2019 Çarşamba, 17:42
Abone Ol google-news

İsrail'de çok sevilen Türk dizisi İstanbullu Gelin’in yıldızı Özcan Deniz, İsrail'de başrolünü paylaştığı Aslı Evren ile birlikte iki konser için İsrail'e gidecekler.

Odatv'den Rafael Sadi'nin haberine göre, iki ismin İsrail’e gideceğinin açıklanmasının ardından, İsrail düşmanlarınca tehdit edildiler. İsrail magazin programı Guy Pines'in belirttiğine göre Özcan Deniz, İsrail TV'si için yapılması beklenen bir röportajı tehditler nedeni ile iptal etmek zorunda kaldığı belirtiliyor.

Salı akşamı yayınlanan bir habere göre, Özcan Deniz'in kendisi ve ailesinin hayatına yönelik tehditler aldığı belirtiliyor.

22 BİN BİLET SATILDI

İki ismin Nisan ayı içinde yapılması beklenen İsrail gösterilerinin iptal edilmesinin söz konusu olmadığı ifade ediliyor.

İsrail basında da yer alan haberlere göre iki gösteri için yaklaşık 22 bin bilet bir günde satılmıştı. Hem de 1000 şekel gibi fiyatlar ile...

“HEPİMİZİN ALIŞTIĞI BİR GERÇEKTİR”

6-7 Nisan'da İsrail'de yapılması beklenen gösterinin yapımcıları, “Tehditler konusu bizim için tuhaf değil. Özellikle bir Türk yıldızına gelince, hepimizin alıştığı bir gerçektir. ‘İstanbullu Gelin’ çılgınlığı sadece İsrail’de büyüyor ve İsrailli hayranları dünyanın en büyükleri arasında. Elbette konserler planlandığı üzere yapılacak" ifadelerini kullandılar.