İstanbul'da sıcak saatler: Trafikte silahlar ateşlendi

Ataşehir’de, terör polislerinin bir alışveriş merkezi çevresinde yaptığı operasyon, nefes kesen görüntülere sahne oldu. Polis, kaçan şahsı havaya ateş ederek yakaladı.

20 Ocak 2016 Çarşamba, 17:33
Abone Ol google-news

<video:467273>

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi ekipleri, takip ettikleri bazı kişilerin Ataşehir’de bir alışveriş merkezinde olduğu ihbarını aldı. Bir kişi gözaltına alındı, bir başka kişi ise kaçmaya çalıştı. Polis havaya ateş ederek kovaladığı şahsı da gözaltına aldı. Şüpheli 2 kişi emniyete götürüldü.

Terör polisleri, takip ettikleri şüphelilerin Ataşehir'deki bir alışveriş merkezinde sıkıştırdı. Alışveriş merkezi içerisine ve çevresinde operasyon düzenleyen polisler bir kişiyi gözaltına aldı. Polisleri gören diğer şüpheli kaçmaya başladı. Havaya ateş ederek şahsın arkasından koşan terör polisleri, şüpheliyi yakaladı. Bu sırada silah sesinden korkan vatandaşlar paniğe kapıldı. Üst geçitten telaşla kaçan müşteriler ne olduğunu anlamadı. Bazı vatandaşlar, yaşananların film çekimi olduğunu düşündü. Operasyonda gözaltına alınan 2 kişinin emniyete götürüldüğü öğrenildi.