Kanye West, Kim Kardashian-Drake dedikodusu hakkında konuştu

Ünlü rapçi Kanye West, arkadaşı Drake'in meşhur şarkısında kendi eşi Kim Kardashian ile gizli ilişkisine atıf yaptığına dair dedikodulara ilk kez yanıt verdi.

21 Eylül 2018 Cuma, 16:56
Abone Ol google-news

Kanye West ile Drake'in 8-9 yıla varan ve iş ortaklığına uzanan inişli çıkışlı arkadaşlığı, yine bozuldu. Bu kez Drake'in şarkısında Kim Kardashian ile gizli ilişkisine atıf yaptığı iddiası kriz çıkardı.

Drake'in tüm dünyada furya yaratan In My Feelings şarkısında Kiki diye seslendiği kadının kendi eşi Kim Kardashian olduğu dedikodularına Instagram'dan yayımladığı 4 videoyla yanıt veren Kanye West, söylentilerin doğru olmadığını, ama Drake'in verdiği tepkiden rahatsız olduğunu dile getirdi.

DOĞRUDAN YALANLAMADIĞI İÇİN DRAKE'E KIZGIN

''İnsanlar söylenti uydurup senin karımla yattığını düşünürken senin hiçbir şey söylememen ve aynen devam ettirmen, benim ruhuma uymuyor'' diye çıkışan West, Drake'in eski sevgilisi olan ünlü şarkıcı Rihanna'dan RiRi diye söz ettiği şarkılarına atıfla şunları söyledi:

''Diyelim benim Chicago'dayken Ranita adında bir kız arkadaşım olsaydı ve sen sonra Rihanna ile evlenseydin, ben içinde RiRi geçen şarkı yapmazdım.''