Organize suç örgütü lideri Sedat Peker: Hukuken hiçbir şey çıkmaz

‘Barış metnine’ imza atan öğretim görevlilerine ‘Kanlarıyla boğacağız’ açıklaması yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında açılan soruşturmalara ilişkin "Yaptıkları şikayetten hukuken hiçbir şey çıkmaz. Şahsımı tanıyan bütün avukatlar, müşterek olarak hukuk bilgimin Türkiye’deki en iyi avukatlarla eşit durumda olduğunu söylerler." iddiasında bulundu.

20 Ocak 2016 Çarşamba, 12:00
Abone Ol google-news


Yazılı bir açıklama yapan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, “Kıymetli Dostlarım” diye başladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: “Sözde aydınların bildirisine göstermiş olduğum haklı reaksiyonumdan sonra şahsımla ilgili bu akademisyenler tarafından, çeşitli adliyelere şikayetlerde bulunulduğunu basından öğrenebilme imkanım oldu. Dilekçelerinde polis koruması istemeleri ise bence üzerinde mizahçıların hikayeler yazması kadar komik bir durumu ortaya çıkarmıştır (Polise katil diyeceksiniz, sonrada onlar tarafından korunmak istiyoruz diye, dilekçe vereceksiniz). Bence bu aydınlar, eğer ki bir koruma istiyorlarsa bildirilerinde destek çıktıkları terör örgütü üyelerinden istemelidirler. Benim yaptığım açıklama bu sözde akademisyenlere doğru adresi gösterebilmişse bu işe de yaradı diye, ayrıca sevinç duyarım.

“BU TERÖRİST SEVDALILARINA ÜZÜLECEKLERİ BİR HABERİM VAR”

Ancak bu terörist sevdalılarına üzülecekleri bir haberim var. Yaptıkları şikayetten hukuken hiçbir şey çıkmaz. Şahsımı tanıyan bütün avukatlar, müşterek olarak hukuk bilgimin Türkiye’deki en iyi avukatlarla eşit durumda olduğunu söylerler. Paralel yapının gizli elemanı olan bir savcıya dahi bu dosyayı düşürseniz, yapabileceği hiçbir şey yok. Çünkü ben afaki bir zamandan bahsediyorum. Eğer şunlar olursa karşılığında da bu olur diyorum (Örnek vermek gerekirse halanızın sakalları, bıyıkları olursa emiceniz olurdu demekle aynı anlamı taşıyor)Yani halihazırda öyle bir şey olmadığı için söylediklerimin de şiddete çağrı yapmadığı ortaya çıkıyor.

“SİLAHSIZ OLAN KİMSEYİ TEHDİT ETMEDİM”
Geçen gün bir açıklama yaparak ben silahsız olan kimseyi tehdit etmedim. Üç yaşındaki çocuk şehitlerimizin kanlarıyla duş alanlar ve onları destekleyenler eğer ki hayallerine ulaşır, devletimizi yıkmayı başarırlarsa gereğini yapacağımızı söyledim, diyorum. Bazı yarım akıllılarda benim korktuğumu, geri adım attığımı söylemişler. Yazılanı okuyabilen ama anlayamayan yarım akıllılara karşı her zaman merhametli olmuşumdur. Çünkü (beyinsiz oldukları için) ben bırakın söylediğimden geri adım atmayı, çıtayı bir adım daha üste taşıyorum. Ben tehdit etmedim. Başlarına gelecekleri söyledim diyorum (Bu söylediğim asla geri adım atmak değildir. Aksine çıtayı bir adım yükselterek iddiamın altını kalın harflerle çizmektir.).