Sabah'ın IŞİD sevgisi büyük tepki çekti

'Havuz medyası'nın amiral gemisi Sabah, Suriye'de sivillerin hedef alındığı terör saldırılarını, "Esad'ın kalesi yıkılıyor, ölenlerin sayısı 100'ü geçti" şeklinde servis etti.

23 Mayıs 2016 Pazartesi, 13:42
Abone Ol google-news
<video:538502>

Suriye, bugün kanlı saldırılara sahne oluyor. Suriye'nin Akdeniz kıyısındaki Lazkiye eyaletinde art arda düzenlenen bombalı saldırılarda en az 100 sivil öldü. Saldırılarda çok sayıda da yaralı bulunuyor.

Dünya medyasının "son dakika" olarak duyurduğu saldırıyı, 'havuz medyası'nın amiral gemisi Sabah, "Esad'ın kalesi yıkılıyor, ölenlerin sayısı 100'ü geçti" başlığıyla verdi. Sabah'ın bu ifadeleri sosyal medyada büyük tepki çekti.

Sosyal medyadaki tepkilerden bazıları şöyle:

[email protected]:
o nasıl başlık insani her şeyden uzak ve acımasız ölüm karsınında sevinç çığlığı ?? @Sabah

@cnrozplt: "Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz." sözünün yaşayan örnegisin @Sabah

@hayriitunccc: İnsanların ölmesine mutlu olanlara gazeteci mi denir?
Sabah gazetesi Suriye'de yaşanan katliamı böyle duyurdu@RouxBraise: Sabah Gazetesi'nin  "Esad'ın kalesi yıkılıyor" diye sevinçle duyurduğu Tartus katliamlarını IŞİD üstlenmiş.

[email protected]: @Sabah Çoluk, çocuk paramparça olmuş, verdiğiniz habere bak. Alçaklığın ötesi.

@BarisCan_1: Işid'in hastane ve otobüs durağını hedef alan canlı bomba saldırılarına Sabah'ın yorumu. Katil sevici alçaklar...

@onrdmrmrt: Suriye'de saldırılarda ölenler arasında çocuklar var @Sabah Hiç koydunuzmu kendinizi orda çocuğu ölen babanın yerine

@KzmAtes: Dünya İnsani Zirvesi düzenleyen Yeni Türkiye'nin başucu gazetesi katliamları sevinç narasıyla kutluyorken..