Ultraslan'dan destek

Galatasaray'ın en büyük taraftar grubu Ultraslan, internet sitesinde yayınladığı bir açıklamayla basketbolcu Cemal Nalga olayında kulüp yönetim kuruluna destek destek verdi.

21 Kasım 2009 Cumartesi, 18:15
Abone Ol google-news

Basketbol şubesinde yaşanan son olayların tüm camiayı ve kendilerini derin bir üzüntüyle karşı karşıya bıraktığı vurgulanan açıklamada, ''Camiamızı temsilen görevde bulunan mevcut yönetimimiz, Galatasaraylılık duruşu göstererek gereken müdahaleyi yapmış ve ilgili kişilere hakettiği cezaları vermiştir. Bizler Ultraslan olarak halihazırda bulunan yönetimimizin yanındayız. Bu konuyla alakalı olarak vereceği her türlü kararın da arkasındayız'' denildi.

Görevi, en iyi biçimde Galatasaray'a layık olmak ve hizmet etmek olan idari ve teknik kadronun, anlamsız, bir o kadar da Galatasaray ruhuyla bağdaşmayan kişisel hareket ve tavırlarının hoş olmadığı ifade edilen açıklamada, şöyle denildi:
''Ancak bu hoş olmayan hareketlerin de tüm camiamızı zan altında bırakmaması gerektiğini düşünmekteyiz. Ayrıca, kişisel hatalarıyla camiamızı son derece üzen bu kişilerin ise bir daha Galatasaray ismi geçen herhangi bir konuda söz sahibi olmamalarını da istemekteyiz. Bundan sonra bize düşen görev her zaman olduğu gibi Galatasarayımız'ı koşulsuz desteklemektir. Bir daha böyle talihsiz olayların yaşanmamasını ümit ediyor ve Galatasarayımız'a zarar vermeye çalışanların da karşısında olduğumuzu tekrar belirtiyoruz.''