Ünlü medya patronu Bodrum'da

Ünlü medya patronu Rupert Murdoch, oğlu, gelini ve 3 torunuyla kendisine ait 70 metrelik süper lüks yelkenli yatıyla Bodrum'a geldi.

22 Temmuz 2014 Salı, 15:35
Abone Ol google-news

Dünyanın en zengin medya patronlarından Avustralyalı milyarder işadamı 80 yaşındaki Rupert Murdoch, oğlu Lachman Murdoch, gelini Sarah Murdoch ve 3 torunuyla birlikte, dün akşam saatlerinde, Bodrum'a geldi. Sürat teknesiyle koyları gezen Murdoch Ailesi, bu sabah demir alıp Yunanistan'ın Rodos Adası'na hareket etti. Murdoch Ailesi'nin Ege Denizi'nde Türk ve Yunan kıyılarında tatilini sürdüreceği öğrenildi.
Rupert Murdoch, kendisine ait çift direkli 70 metre uzunluğunda bol ödüllü 'Vertigo' adlı yattan ayrılmadı. Oğlu, gelini ve torunları sürat teknesiyle koyları gezdi.

Philleppe Birand tarafından 2011 yılında tasarlanıp yapılan, 2102 yılında Dünya Süper Yat Ödülü, Uluslararası Süperyat Derneği Ödülü, Show Boat tasarım Ödülü'nü kazanan ve Yılın Yelkenli Yatı seçilen 'Vertigo'da, Murdoch Ailesi bol bol güneşlendi. Yat bugün öğle saatlerinde Bodrum Kalesi açıklarından demir alarak Yunanistan'a ait Rodos Adası'na gitti. Murdoch Ailesi'nin yaklaşık 2 hafta boyunca Gökova, Fethiye Körfezi ve Yunan adalarında tatillerini sürdürecekleri öğrenildi.