Visa 2009 başarı ödülleri sahiplerini buldu

''Visa 2009 Başarı Ödülleri'', Visa Europe'un Türkiye'deki üye bankalarla gerçekleştirdiği Visa Europe Türkiye Konferansı Vizyonist'10'da sahiplerini buldu.

07 Haziran 2010 Pazartesi, 11:53
Abone Ol google-news

Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Visa Europe'un her yıl Türkiye'deki üye bankalara yönelik düzenlediği Vizyonist Konferansının Swissotel'de gerçekleştirildiği kaydedildi.

Visa 2009 Başarı Ödülleri'nin de konferansta sahiplerini bulduğu belirtilen açıklamada, 2009 yılında ödeme sistemleri sektöründe banka kartı, kredi kartı ve ticari kartta ulaşılan hacimlere ve büyüme oranlarına göre yapılan değerlendirmeler sonucunda ödül kazanan bankalar şöyle sıralandı:

''Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka: Yapı Kredi Bankası.
Visa Electron Banka Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka: Türkiye İş Bankası.
Visa Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka: Garanti Bankası.
Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka: Akbank.
Visa Electron Banka Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka: Vakıflar Bankası.''

 

Visa Europe Başkan Yardımcısı Antipof

Açıklamaya göre, Visa Europe Büyüyen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Antipof, ödül töreninde yaptığı konuşmada, Visa 2009 Başarı Ödülüne layık görülen bankaları tebrik ederek, Türkiye pazarının Visa Europe'un önemli ve cezbedici pazarlarından biri olduğunu belirtti.

Antipof, ''2009 yılında Türkiye üye bankalarıyla 45 adet yeni kart programı çıkartarak Avrupa'nın en yenilikçi pazarlarından biri olduğunu bir kez daha ortaya koydu. Türk tüketicisi dinamik ve gelişmelere açık, yeniliklere kucak açıyor, bu da bizim hep daha iyisini yapma, daha kaliteli hizmet sunmak üzere motivasyonumuzu artırıyor. Önümüzdeki dönemde de Visa Europe Türkiye'nin büyümeye devam edeceğini ve geliştirdiği yeni hizmet ve ürünlerle Avrupa'nın en yenilikçi pazarlarından biri olmaya devam edeceğinden eminim'' ifadesini kullandı.