Ahmet Hakan'ın 'Abdüllatif Şener' şaşkınlığı: 'Öyle korkunç, öyle inanılmaz bir şey yaptı ki...'

"1. turda Sinan Oğan'a oy verdim. 2. turda ise geçersiz oy kullandım" diyerek CHP'den istifa ettiğini açıklayan Abdüllatif Şener, iktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan'ı da 'şaşırttı.' Hakan, "Öyle korkunç, öyle inanılmaz bir şey yaptı ki Abdüllatif Şener, insanlığa duyduğum itimadı sarstı" dedi.

Yayınlanma: 19.06.2023 - 10:11
Ahmet Hakan'ın 'Abdüllatif Şener' şaşkınlığı: 'Öyle korkunç, öyle inanılmaz bir şey yaptı ki...'
Abone Ol google-news

Seçimde CHP'den milletvekili adayı gösterilmeyen ve 14 Mayıs'tan sonra Kılıçdaroğlu'na yönelik sert açıklamalarla tepki çeken Abdüllatif Şener, partisinden istifa ettiğini ve seçimde geçersiz oy kullandığını açıkladı. 

Şener, "1. turda Sinan Oğan'a oy verdim. 2. turda ise geçersiz oy kullandım" ifadelerini kullandı. Şener'in söz konusu açıklamalarına tepki yağdı.

ŞENER, HAKAN'I 'ŞAŞIRTTI'

Şener'in açıklamaları siyaset gündemindeki yerini korurken; iktidara yakınlığıyla bilinen Hürriyet gazetesinin genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan da yaşananları köşesine taşıdı.

Abdüllatif Şener'in açıklamalarının ardından insanlığa duyduğu itimadın sarsıldığını söyleyen Hakan, "Öyle korkunç, öyle inanılmaz bir şey yaptı ki Abdüllatif Şener, insanlığa duyduğum itimadı sarstı" dedi.

Hakan, yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Abdüllatif Şener’in CHP’ye ve Kılıçdaroğlu’na yaptığı şeyden sonra...

Artık insanlara güven duyamıyorum.

Yüzüme gülen herkesin arkadan bir işler çevirdiği paranoyasına kapılıyorum.

Kafamda sürekli bin adet 'acaba' dolaşıyor.

Sanki her an ihanete uğrayacakmışım gibi tetikte dolaşıyorum.

İyilik yaparken resmen korkar oldum.

Kimseyle yola çıkamaz, sırrımı kimselere veremez hale geldim."

Hakan, yazısının sonunda 'Hey gidi Abdüllatif Şener hey!' sözleriyle Şener'e seslendi, 'Neden yaptın bunu? Hâlâ anlamıyorum, anlamlandıramıyorum' ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler