Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye yanıt: 'Zeka yoksunu zihniyet'

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Can Natan, Fenerbahçe Kulübü Yöneticisi Selahattin Baki'nin Galatasaray Sportif A.Ş Başkanvekili Erden Timur hakkındaki sözlerine cevap verdi. Natan, "Biz kelamı böyle vasat bir akılla neyi konuşup, neyi tartışacağız? Teraziye bile hile katmaya çalışan bu zeka yoksunu zihniyet ile Türk futbolunu nereye taşıyacağız?" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 24.10.2023 - 16:05
Galatasaray'dan Fenerbahçe'ye yanıt: 'Zeka yoksunu zihniyet'
Abone Ol google-news

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Can Natan, Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur'a yönelik sözleri nedeniyle Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki'ye sert tepki gösterdi.

Can Natan, yaptığı açıklamada, Selahattin Baki'nin Hatayspor maçının ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamaya değinerek, "Rakip yönetici üslubuyla yine şaşırtmadı. Sportif A.Ş başkanvekilimize alzheimer diyerek kalitesini gösteren kişiye hak ettiği seviyede cevap vermek yerine bu seferlik yardımcı olup hafızasını tazeleyelim" dedi.

Selahattin Baki

"ESKİ TFF BAŞKANINI BULSUN"

"Öncelikle açsın kulüplerinin eski başkanvekili olan federasyon başkanını bir bulsun. Bununla yetinmesin, 'Ben Fenerbahçe'yi kurtarmak için buradayım' diyen federasyon başkanını bulsun" ifadelerini kullanan Can Natan, şunları kaydetti:

"Sonra oturup gerçekten konsantre olarak Erden Timur'un açıklamalarını bir daha dinlesin. Ya da yanındakiler kendisine yazılı versinler. Çünkü sanırım bir algılama sorunu ile karşı karşıyayız. Erden Timur 'Hiçbir medya yöneticisini aramadım' dedi. Çünkü 'Medya yöneticileri eliyle medya çalışanlarına baskı yapıyorlar. Bizim bunu çözmemiz lazım' dedi. Bunu bile medya yöneticisi olmayan bir program sunucusunu aramış şeklinde çarpıtıp, algı yaratmaya çalışıyorlar."

"GENÇ BİR KADINI HEDEF GÖSTERDİLER"

"Genç bir kadını dahi hedef gösterecek kadar gözünü hırs bürümüş bu zihniyet yarın öbür gün 'Ne yaptıysam Fenerbahçe için yaptım' derse sakın şaşırmayın, nitekim başarı için her şey mübah zihniyeti hamurlarında var. İnsanın kelamı, aklının terazisidir. Peki biz kelamı böyle vasat bir akılla neyi konuşup, neyi tartışacağız? Teraziye bile hile katmaya çalışan bu zeka yoksunu zihniyet ile Türk futbolunu nereye taşıyacağız?"

SELAHATTİN BAKİ NE DEMİŞTİ?

Selahattin Baki Hatayspor maçının ardından yaptığı açıklamada, Erden Timur'un sözlerine yanıt vererek, "Vahim, sahtekarca açıklamalar yapıldı. Artık bu şahsın söylediklerini kamuoyunun ciddi anlamda sorgulaması gerekiyor. Teraziden kaçan hırsızdır dedi. Biz kendilerini 4 kez teraziye çıkmaya çağırdık. Hatta GS TV'ye çıkalım. Kimi istiyorsanız o çıksın dedik" demişti.


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler