Portekizli yıldız Bernardo Silva, asla oynamayacağı 2 takımı açıkladı!

İngiltere Premier Lig ekibi Manchester City'nin Portekizli yıldızı Bernardo Silva basın mensuplarına görüşlerini aktardı. Silva, Portekiz Ligi'nde oynamayacağı iki kulübü açıkladı.

Yayınlanma: 21.11.2023 - 18:30
Portekizli yıldız Bernardo Silva, asla oynamayacağı 2 takımı açıkladı!
Abone Ol google-news

Manchester City'de forma giyen Bernardo Silva, Benfica'dan ayrılış süreci ve Portekiz Ligi'nde asla forma giymeyeceği takımlar hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. 

Portekiz basınına konuşan Silva, Benfica'dan ayrılmaya zorlandığı süreçteki sorumluları asla affetmeyeceğini ve bu kararından pişmanlık duyduğunu söyledi. 

Bernardo Silva

"KULÜP BENİ İSTERSE..."

Bernardo Silva ayrılma süreci hakkında konuşarak, ''Ayrılma konusunda üzüntü biraz bu noktada ortaya çıkıyor çünkü kulübün beni bir şekilde tutabileceğini düşündüm. Bu sadece başkan Luís Filipe Vieira'ya yönelik bir eleştiri değil, futboldan anlayan dört veya beş kişilik bir grubun bu kararı verebileceğini düşünüyordum'' dedi. 

''Benfica'ya dönmek ister misin?'' sorusunu cevaplayan yıldız oyuncu, "İsterim. Eğer o zaman geldiğinde kulüp beni isterse, elbette bazı şeyler olur.' yanıtını verdi. 

"SPORTİNG YA DA PORTO'DA OYNAMA İHTİMALİM..."

Sporting ve Porto'dan teklif gelmesi durumunda ne yapacağını da açıklayan Portekizli yıldız oyuncu sözlerini şöyle noktaladı:

''Sporting ya da Porto'da oynama ihtimalim asla gerçekleşmeyecek. Buralarda oynamam.''


İlgili Haberler

En Çok Okunan Haberler