40 yıllık çift ilk kez kavga edip hastanelik olmuşlardı: Karşılıklı özür dilediler

Aksaray'da evde kavga edip birbirini başlarından vazoyla yaralayan Mevlüt Ç. (62) ve Yeter Ç. (56) çifti taburcu oldu. Karşılıklı özür dileyen çift, şikayetçi de olmadı.

Yayınlanma: 12.01.2024 - 11:45
40 yıllık çift ilk kez kavga edip hastanelik olmuşlardı: Karşılıklı özür dilediler
Abone Ol google-news

Olay, dün saat 08.30 sıralarında Paşacık Mahallesi'nde meydana geldi. Mevlüt Ç. ile eşi Yeter Ç. evde tartıştı. Tartışmanın büyümesiyle Mevlüt Ç., eline geçirdiği vazoyla eşinin başına vurdu.

Yeter Ç. de bir kısmı kırılan vazoyu alıp eşinin başına vurup yaraladı. Çift kanlar içinde kaldı, gürültüyü duyan komşuları polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Mevlüt ve Yeter Ç., adrese gelen ambulanslarla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

"KAN ŞEKERİM YÜKSELDİ"

Mevlüt Ç., gazetecilerin 'Neden yaptınız, pişman mısınız?' sorusuna, ''Vazo ile birbirimize vurduk. Pişman olacak bir şey yok. 40 yıllık eşim ve bu ilk kavgamız. İlk kavgada böyle oldu'' dedi.

Hastanedeki tedavinin ardından taburcu olan çift, polis merkezindeki Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği'ne götürüldü. Mevlüt Ç. ifadesinde, "Benim bir anda kan şekerim yükseldi. O sırada tartıştık" dedi.

Birbirinden özür dileyen çift şikayetçi de olmadı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler