Türkiye tek yürek... Final maçı dev ekranlardan yayınlanacak!

2023 CEV Kadınlar Voleybol Şampiyonası’nda Türkiye ve Sırbistan arasında oynanacak final maçı Türkiye'nin birçok noktasında halka açık noktalarda ücretsiz izlenebilecek.

Yayınlanma: 03.09.2023 - 12:40
Türkiye tek yürek... Final maçı dev ekranlardan yayınlanacak!
Abone Ol google-news

Filenin Sultanları bugün saat 21.00'de şampiyonluk için sahaya çıkacak. İstanbul, Ankara ve İzmir dahil birçok noktada bu maç halka açık olarak yayınlanacak.

İstanbul'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve çeşitli ilçe belediyelerinin öncülüğünde halka açık yayın yapılacak noktalar açıklandı:  Bayrampaşa Şehir Parkı Adapark Amfitiyatro, Ümraniye Belediye Meydanı, Artİstanbul Feshane, Müze Gazhane,Galaport, Avcılar Havuz Meydanı, Beylikdüzü Cumhuriyet Etkinlik Alanı, Maltepe Sahil Orhangazi Şehir Parkı Miting Alanı yanı, Fevzi Çakmak Meydanı, Kalamış Atatürk Parkı, Ataşehir Atapark, Ataşehir Nazım Hikmet Parkı, Ataşehir Buhara Parkı

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Filenin Sultanları’nın 2023 CEV Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda bugün oynayacağı final maçını Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı, Gazi Park ve Altınpark’a kurulacak dev ekranlardan yayınlayacak.

YAVAŞ’TAN DAVET: ZAFER GECESİNE TANIKLIK ET

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla Başkentlileri Filenin Sultanları’na desteğe davet etti. Yavaş, şu ifadeleri kullandı:

“Size bakınca gördüğümüz azim ve pes etmeyen inanç dolu kalpleriniz Filenin Sultanları… Haydi Ankara! Sen de sandalyeni kap Atatürk Orman Çiftliği, Gazi Park ve Altınpark’ta yerini al, zafer gecesine tanıklık et.”

TÜRKİYE'NİN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE DE İZLENEBİLECEK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın final maçını İzmir Kültürpark'ta dev ekranla izleme imkanı sunacak. 

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Sırbistan ile oynayacağı Avrupa Şampiyonası final maçı, Kadıköy'de Kalamış Atatürk Parkı’nın farklı noktalarına kurulacak üç dev ekranda da canlı yayınlanacak.

Çanakkale'de ise final maçı Özgürlük Parkı'nda kurulacak ekranda seyredilebilecek.

İzmit Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı’mızın CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde yarın Sırbistan ile oynayacağı maçı belediye önündeki dev ekranda yayınlayacak.

Aydın Büyükşehir Belediyesi, A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın 2023 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda çıkacağı final maçı için kent meydanına dev ekran kuracak.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler