Ünlü şef, Masumlar Apartmanı'na konuk oluyor

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın 53. bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümüne ise ünlü şef Arda Türkmen konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıkacak. Arda Türkmen ve Gülben eve gelecek misafirler için tezgah başına geçerek yemek yapacak.

28 Aralık 2021 Salı, 11:16
Ünlü şef, Masumlar Apartmanı'na konuk oluyor
Abone Ol google-news

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun, Aslıhan Gürbüz, Tansel Öngel, Metin Coşkun, Atilla Şendil, Esra Coşkun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer ve Emir Özden'in başrolleri paylaştığı Masumlar Apartmanı, 28 Aralık Salı akşamı 53. bölümüyle ekrana gelecek. 

Dizinin yeni bölümüne ise ünlü şef Arda Türkmen konuk oluyor.

Türkmen, dizinin yeni gölümünde Gülben ile tezgah başına geçecek ve birlikte yemek yapacak.

SELAMİ ŞAHİN DE KONUK OLMUŞTU

'Masumlar Apartmanı'nda geçen haftalarda Gülben ve Esat’ın düğününde, Gülben’in sürpriziyle beraber Esat’ın nikah şahidi olarak Selami Şahin’i getirmesi herkesi şaşkınlığa uğratmıştı.

Selami Şahin, düğünde en sevilen şarkılarında biri olan 'Gitme Sana Muhtacım'ı seslendirmişti.

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Safiye, Naci’nin otelden ayrıldığını öğrenir. Korku ve kızgınlık arasında gidip gelirken daha fazla dayanamaz ve gidip Naci’yle yüzleşir. Sonuç umduğu gibi olmaz ve Safiye ümitsizliğe kapılır fakat Naci’nin beklenmedik bir kararla çıkagelmesi içinde yepyeni bir umut yeşertir.

Gülben’se apartmana taşınacak olmanın heyecanı içindedir. Ancak oraya taşınmasının ablasına nasıl bir engel oluşturacağından habersizdir. Sonunda taşınma günü gelir çatar.

Taşınmanın ertesi günüyse Gülben büyük bir yemek vermeye karar verir. Neşeyle başladığı hazırlık hüsranla sonuçlanacakken yardımına hiç umulmadık biri yetişir. Han ve Ceylan aralarındaki sorunları görmezden gelip sadece birlikte olmanın mutluluğuna odaklanırlar.

İnce bir çizgide dengede durmaya çalışırken, Han’ın çöpte karşılaştığı gizemli biri tüm dengeleri sarsacaktır.