Burcunuz saçlarınıza yansıyor

27 Ağustos 2014 Çarşamba, 13:19
Bazı burçlar dağınıklığı sevmedikleri için saçlarında da düzenli bir görünümü, bazısı lüksten hoşlandığı için daha şık modelleri, bazısı ise duyarlı bir hayat sürdüğü için kimyasaldan uzak doğal bir görünümü seçiyor.

Saçlarınızın modelini seçmeniz için hangi burç olduğunuz çok önemli. Ne alakası var demeyin. Çok ama çok alakası var... Saçlarınızın modeli burcunuzun özelliğine göre şekilleniyor.
Bazı burçlar dağınıklığı sevmedikleri için saçlarında da düzenli bir görünümü, bazısı lüksten hoşlandığı için daha şık modelleri, bazısı ise duyarlı bir hayat sürdüğü için kimyasaldan uzak doğal bir görünümü seçiyor. Saçlarınızın modelini seçmeniz için hangi burç olduğunuz çok önemli. Ne alakası var demeyin. Çok ama çok alakası var... Saçlarınızın modeli burcunuzun özelliğine göre şekilleniyor.
Boğa
 
İnatçı, güvenilir ve sabırlı bir kişiliğiniz var. Güzelliğiniz, cazibeniz ve tüm kadınsı özelliklerinize karşın, ayaklarını yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahipsiniz. Bu nedenle fazla abartılı saç modellerini kendinize asla yakıştıramazsınız. Doğal görünümlü saçlar daha çok hoşunuza gider.
Boğa İnatçı, güvenilir ve sabırlı bir kişiliğiniz var. Güzelliğiniz, cazibeniz ve tüm kadınsı özelliklerinize karşın, ayaklarını yere sıkı sıkı basan bir yapıya sahipsiniz. Bu nedenle fazla abartılı saç modellerini kendinize asla yakıştıramazsınız. Doğal görünümlü saçlar daha çok hoşunuza gider.
Koç
 
Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin de sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa bir saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve at kuyruğu şeklinde bağlar. Düzgün görünümlü bir at kuyruğu için, saçınız nemliyken, pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.
Koç Aktif, cesur ve bilinçlisiniz. Duygularınızı olduğu gibi belli ediyor, kısıtlamalara gelemiyorsunuz. Saç modelinizin de sizi engellemesine tahammülünüz yok. Pratik, kısa bir saç kesimi tam size göre. Uzun saçlı koç kadınları, saçlarını mutlaka geriye tarar ve at kuyruğu şeklinde bağlar. Düzgün görünümlü bir at kuyruğu için, saçınız nemliyken, pürüzsüzleştirici saç kremi uygulayınız.
İkizler
 
Çevrenizle son derece kolay ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı… Aşırı düzene yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal haline bırakılmış modeller size daha uygun.
İkizler Çevrenizle son derece kolay ilişki kuruyorsunuz. Can sıkıntısı size çok yabancı… Aşırı düzene yatkın olmamanız, komplike saç modellerinden hoşlanmamanıza neden oluyor. Sürekli kontrol edilmesi gerekmeyen, doğal haline bırakılmış modeller size daha uygun.
Yengeç
 
Son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Ayrıca mesafeli bir insan olduğunuzdan, herkesin kolayca size yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden yerine göre gözlerinizdeki anlamı çevrenizden gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı.
Yengeç Son derece duygusal ve idealist bir yapıya sahipsiniz. Ayrıca mesafeli bir insan olduğunuzdan, herkesin kolayca size yaklaşmasına izin vermezsiniz. Bu yüzden yerine göre gözlerinizdeki anlamı çevrenizden gizleyebilmeniz için uzun saçlarınız olmalı.
Aslan
 
Herkesin sevgilisi olarak yaşamı dolu dizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen, yine de kibar bir saç modeli size uygun değil. Burçların kraliçesi olarak, herkesin size hayranlık duyması şart. Bu yüzden gösterişli saçlardan ve çarpıcı cesaret isteyen son moda değişik renklerden korkmayın.
Aslan Herkesin sevgilisi olarak yaşamı dolu dizgin yaşıyorsunuz. Dişi aslanın asaletine sahip olmanıza rağmen, yine de kibar bir saç modeli size uygun değil. Burçların kraliçesi olarak, herkesin size hayranlık duyması şart. Bu yüzden gösterişli saçlardan ve çarpıcı cesaret isteyen son moda değişik renklerden korkmayın.
Başak
 
Dakik bir insansınız hatta mükemmeliyetçi bile denilebilir. Dağınıklığın hiçbir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olması şart. Saçlarınıza düzenli bir görünüm verebilmek için saç spreyi ve briyantin kullanın.
Başak Dakik bir insansınız hatta mükemmeliyetçi bile denilebilir. Dağınıklığın hiçbir türüne dayanamazsınız. Bu yüzden saçlarınızın özenle taranmış olması şart. Saçlarınıza düzenli bir görünüm verebilmek için saç spreyi ve briyantin kullanın.
Terazi
 
Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Ayrıca uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlısınız. Tıpkı Aslan kadını gibi siz de lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat çekici olmasın. Bu nedenle size sade ve şık saç modellerini tavsiye ederiz.
Terazi Cazibeli ve esprili olmak sizin en temel özelliğiniz. Ayrıca uyum ve estetik konusunda da son derece duyarlısınız. Tıpkı Aslan kadını gibi siz de lüksten çok hoşlanıyorsunuz. Yeter ki fazla dikkat çekici olmasın. Bu nedenle size sade ve şık saç modellerini tavsiye ederiz.
Akrep
 
Burçlar arasında Akrep kadını kadar ne istediğini bilen ve hedefe kitlenen bir burç daha yoktur. Dışarıdan bakıldığında sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu tür saçlar size daha çok yakışacaktır.
Akrep Burçlar arasında Akrep kadını kadar ne istediğini bilen ve hedefe kitlenen bir burç daha yoktur. Dışarıdan bakıldığında sakin ve soğuk görünürsünüz. Buna bağlı olarak mükemmel şekillendirilmiş saçlar ve her zaman bakımlı olmak tipik özelliklerinizdir. Saç modellerinizin daha yumuşak ve feminen olmasını sağlayın. Bu tür saçlar size daha çok yakışacaktır.
Yay
 
Bağımsız karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey gibi saç şekillendirme ürünlerinden hoşlanmadığınız için, yumuşakça dökülen bir saç modeli kullanmanızda ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermenizde fayda var.
Yay Bağımsız karakteriniz sizin tipik özelliğiniz. Ani kararlar alabiliyor, maceradan hoşlanıyorsunuz. Jöle, sprey gibi saç şekillendirme ürünlerinden hoşlanmadığınız için, yumuşakça dökülen bir saç modeli kullanmanızda ve saçınıza pürüzsüzleştirici saç kremi gibi daha yumuşak formüllü ve doğal görünüm veren şekillendiricilerle şekil vermenizde fayda var.
Oğlak
 
Kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuzun sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi saç konusunda da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan; sprey, jöle türü şekillendiriciler kullanın.
Oğlak Kıvrak espri anlayışınız ve ortama uyumunuzun sayesinde en zor durumlardan bile yüzünüzün akıyla sıyrılabilirsiniz. Her konuda olduğu gibi saç konusunda da sağlamcısınız. Bu yüzden saçınızın bozulmasını önleyen ve her telin yerli yerinde durmasını sağlayan; sprey, jöle türü şekillendiriciler kullanın.
Kova
 
Etrafınızda olup biten her şeyle ilgili ve son derece ateşlisiniz. Sürekli yeni fikirler peşindesiniz. Bu durumda karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Ancak, o doğal ışıltınızı yitirmemeniz için lütfen saç bakımınıza da özen gösterin. Kişisel saç bakımınıza uygun ürünler kullanmayı ihmal etmeyin.
Kova Etrafınızda olup biten her şeyle ilgili ve son derece ateşlisiniz. Sürekli yeni fikirler peşindesiniz. Bu durumda karmaşık saç modellerine ayıracak zamanınız da yok. Ancak, o doğal ışıltınızı yitirmemeniz için lütfen saç bakımınıza da özen gösterin. Kişisel saç bakımınıza uygun ürünler kullanmayı ihmal etmeyin.
Balık
 
Romantik ve güçlü sezgilere sahip bir insansınız. Yaşamda duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizin gibi duyarlı olduğundan, boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin.
Balık Romantik ve güçlü sezgilere sahip bir insansınız. Yaşamda duyarlı ve duygulu hareketlerle ilerliyorsunuz. Saçlarınız da sizin gibi duyarlı olduğundan, boya ve perma gibi kimyasal uygulamalardan uzak durun. Bitkisel boyalar ve alkol oranı düşük şekillendiriciler kullanmaya özen gösterin.