Ünlüler evsiz oldu!

26 Temmuz 2014 Cumartesi, 18:54
Ünlüleri evsiz bırakan ‘’ Affedilmeyenler ‘’ başlıklı fotoğraf sergisi,  3-28 Aralık 2013 tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde!
Ünlüleri evsiz bırakan ‘’ Affedilmeyenler ‘’ başlıklı fotoğraf sergisi, 3-28 Aralık 2013 tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde!
Dünyaca ünlü markaları objektifine yansıtan Aykut Bozan sokak ve insan temalı fotoğraf çalışmalarını ilk kişisel sergisinde sanatseverlerle buluşturuyor. Sanatçı İstanbul’un  sokaklarında yaşayan evsiz insanlara karşı salt acıma duygusunu ön plana çıkarmak yerine hayatın rutini içinde sıradanlaşarak  yok olan veya giderek eksilen duyguları kareleriyle anlatmaya çalışıyor.
Dünyaca ünlü markaları objektifine yansıtan Aykut Bozan sokak ve insan temalı fotoğraf çalışmalarını ilk kişisel sergisinde sanatseverlerle buluşturuyor. Sanatçı İstanbul’un sokaklarında yaşayan evsiz insanlara karşı salt acıma duygusunu ön plana çıkarmak yerine hayatın rutini içinde sıradanlaşarak yok olan veya giderek eksilen duyguları kareleriyle anlatmaya çalışıyor.
Genç televizyoncu ve reklam oyuncusu Anıl Kurtuldu’nun proje koordinatörlüğünü üstlendiği sergide Koray Bozan asistan, Seyhan Adıgüzel ise makyöz olarak görev almakta.
Genç televizyoncu ve reklam oyuncusu Anıl Kurtuldu’nun proje koordinatörlüğünü üstlendiği sergide Koray Bozan asistan, Seyhan Adıgüzel ise makyöz olarak görev almakta.
Sergiye tiyatro ve televizyon dünyasının önemli isimleri destek veriyor.Aralarında; Nefise Karatay, Engin Hepileri, Ragıp Savaş, Nurseli İdiz, Hakan Yılmaz, Cengiz Bozkurt, Musa Uzunlar, Haldun Boysan, Aslıhan Gürbüz, Begüm Birgören, Barış Atay,
Sergiye tiyatro ve televizyon dünyasının önemli isimleri destek veriyor.Aralarında; Nefise Karatay, Engin Hepileri, Ragıp Savaş, Nurseli İdiz, Hakan Yılmaz, Cengiz Bozkurt, Musa Uzunlar, Haldun Boysan, Aslıhan Gürbüz, Begüm Birgören, Barış Atay,
Murat Serezli, Timur Acar, Kerem Kupacı, Barış Çelikol, Çisil Oral ve Doğukan Manço’nun bulunduğu isimler sokak ve insan temalı ‘’ Affedilmeyenler ‘’ adlı sergi projesi  kapsamında bir günlerini sokakta geçiriyor.
Murat Serezli, Timur Acar, Kerem Kupacı, Barış Çelikol, Çisil Oral ve Doğukan Manço’nun bulunduğu isimler sokak ve insan temalı ‘’ Affedilmeyenler ‘’ adlı sergi projesi kapsamında bir günlerini sokakta geçiriyor.
Parktürk, Ekmen Elektronik, Cityshop ve Elsan Bilgisayar’ın desteğiyle gerçekleşen  ‘’ Affedilmeyenler ‘’ sergisi  03-28 Aralık 2013 tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galeri’sinde görülebilinir.
Parktürk, Ekmen Elektronik, Cityshop ve Elsan Bilgisayar’ın desteğiyle gerçekleşen ‘’ Affedilmeyenler ‘’ sergisi 03-28 Aralık 2013 tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi Sanat Galeri’sinde görülebilinir.
AYKUT BOZAN
5 mayıs 1985 yılında İstanbul’da doğan Aykut Bozan İnternational University of Struga’da dedektiflik ve kriminoloji eğitim görüyor.Bozan, fotoğrafçılığa çok küçük yaşta fotoğraf makinesini bozarak başladı.Hobi olarak tutkuyla devam ettirdiği fotoğrafçılığı zamanla meslek haline getirerek profesyonel çalışmalara imza attı.
AYKUT BOZAN 5 mayıs 1985 yılında İstanbul’da doğan Aykut Bozan İnternational University of Struga’da dedektiflik ve kriminoloji eğitim görüyor.Bozan, fotoğrafçılığa çok küçük yaşta fotoğraf makinesini bozarak başladı.Hobi olarak tutkuyla devam ettirdiği fotoğrafçılığı zamanla meslek haline getirerek profesyonel çalışmalara imza attı.
Fotoğrafçılıktaki profesyonel meslek yaşamını reklam stüdyolarında geçiren sanatçı, çeşitli dünya markalarının fotoğraflarını objektifine yansıttı ve Türkiye’deki birçok üniversitede fotoğrafçılık üzerine seminerlere  imza attı.
Fotoğrafçılıktaki profesyonel meslek yaşamını reklam stüdyolarında geçiren sanatçı, çeşitli dünya markalarının fotoğraflarını objektifine yansıttı ve Türkiye’deki birçok üniversitede fotoğrafçılık üzerine seminerlere imza attı.
Aykut Bozan’ın sosyal bir yaraya parmak basmak amacıyla hayata geçirdiği ilk kişisel sergisi “Affedilmeyenler”  birçok ünlü ismin desteğiyle 3 Aralık’tan itibaren Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde görülebilecek.
Aykut Bozan’ın sosyal bir yaraya parmak basmak amacıyla hayata geçirdiği ilk kişisel sergisi “Affedilmeyenler” birçok ünlü ismin desteğiyle 3 Aralık’tan itibaren Beyoğlu Belediyesi Sanat Galerisi’nde görülebilecek.