3 araç kazaya karıştı, hamile kadın şoka girdi

D-100 Karayolu Göztepe Mevkii Harem istikametinde üç aracın karıştığı zincirleme kazada bir kişi yaralanırken başka araçta bulunan yabancı uyruklu adam ve hamile eşi şoka girdi.

16 Eylül 2014 Salı, 12:41
Abone Ol google-news

Saat 09.30'da meydana gelen kaza iddialara göre şöyle gelişti. Yoğun trafikte  34 CHK 63 plakalı aracıyla sürat yaptığı iddia edilen Bekir Çalışkan  önünde seyreden Muhammed Haluchane'nin yönetimindeki 34 MC 825 plakalı cipe çarptı.

3 araç kazaya karıştı, hamile kadın şoka girdi - VİDEO
Cip de Merve Filiz'in kullandığı 34 JH 0964 plakalı otomobile vurdu. 3 aracın karıştığı zincirleme kazada Bekir Çalışkan otomobilinin içinden çıkamadı. Yaralanan sürücü için çağrılan ambulans sıkışık trafik nedeniyle güçlükle olay yerine ulaştı. Sağlık ekipleri sürücü Bekir Çalışkan'a boyunluk takıp otomobilden çıkararak sedye koyup Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırdı. Kaza nedeniyle D-100 Karayolu Harem istikametinde uzun araç kuyruğu oluştu. Bosna Hersekli olduğunu belirten cipin sürücüsü Muhammed Haluchane karısı Medile'nin 7 aylık hamile olduğu öğrenilirken, sağlık ekipleri hamile kadının durumunu kontrol etti. Kaza sırasında kafasını torpidoya çarpan kadın ve yanındaki eşi uzun süre kazanın şokunu atlatamadı.
Muhammed Haluchane kazayla ilgili olarak, "arkadan birden çarptı bizde büyük şok yaşadık. Eşim hamile şuan durumu daha iyi" diye konuştu.
Diğer araç sürücüsü Merve Filiz de "Önde ben vardım, sağ taraf hızlı akıyordu, arkadan gelen sol tarafa geçmeye çalışınca arkamdaki araca vurdu, o da bana çarptı" diye konuştu.  

Polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.