500 bin avrosu çalındı, 'vaktim' yok deyip şikayetçi olmadı

Paris'te konvoyu ile seyir halinde iken uğradığı silahlı saldırı sonucu soyulan Kral Fahd'ın küçük oğlu Suudi Arabistan prensi Abdülaziz'in saldırganlardan şikayetçi olmadığı belirtildi.

22 Ağustos 2014 Cuma, 14:01
Abone Ol google-news

İspanyol El Pais gazetesi, Prensin İspanya'da İbiza tatilini kaçırmamak için polise giderek ifade vermeyi reddettiğini yazdı.

Gece hayatına düşkünlüğü ve organize ettiği eğlencelerle gündeme gelen ve hayatını kaybeden Kral Fahd'ın en sevdiği çocuğu olan Prens Abdulaziz'in tam bir İbiza hayranı olduğu ortaya çıktı.

Gazete, dünyanın en uzun ve en geniş yatına sahip olan Prensin saldırı sonrası şoku hemen üzerinden attığı ve İbiza adasına doğru yola çıkarak stres atmaya başladığını belirtti.

"BİR HAFTALIK HARCAMASI, ÜZERİNDE DURMADI..."

Abdülaziz'in kaybettiği paranın 250 bin euro değil de 500 bin euro olduğunu hatılatan gazete bunun prensin sadece bir haftalık harcamasına denk geldiğinden üzerinde pek fazla durmadığını ifade etti.

Fransız polisinin Abdulaziz'in şikayetçi olmamasına rağmen soruşturma başladığı ve 6 ile 8 arasında olan saldırganların yakalanması için bölgede operasyonlar yürüttüğü belirtiliyor.