Artık gülmek istiyorum

Sakatlığı nedeniyle uzun süre forma giyemeyen, özel hayatıyla sürekli eleştiri oklarının hedefi olan ve son olarak da sezon başındaki forma reklamı çekimlerinde yaptığı yorumlarla dikkat çeken G.Saray Kaptanı Arda Turan, 2 gol atarak takımına galibiyeti getirdiği Manisa maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

19 Nisan 2011 Salı, 06:39
Abone Ol google-news

“Artık gülmek istiyorum” diyen ulusal yıldız, “Bu psikolojide maça çıkmak zor. Hocalarıma bize ağabeylik yaptıkları için teşekkür ediyorum. Ligin bitimine kadar alacağımız galibiyetlerle taraftarımızdan özür dilemek istiyoruz. Duygusal bir insanım. Sıkıntılarımı saklayamıyorum. Artık gülmek istiyorum ancak bazen olmuyor. Milli takımdaki iyi performansımı bile ‘G.Saray’da niye böyle değil’ diye eleştiriyorlar. Vicdanımla hesaplaşan biriyim. Bu takım için elimden geleni yapıyorum.

Her gün gündemde olmaktan ve konuşmaktan çok sıkıldım. Halen ağrılarım var. Ben G.Saray’ın evladıyım. Benim sorunum geçer, önemli olan G.Saray’ın durumu. G.Saray kaybettiği zaman sabaha kadar uyuyamayan bir insanım, bana bunların yapılmasına üzülüyorum. Katı bir insan olmak istiyorum ancak yapamıyorum. Hakan Şükür’ün benim için olumsuz konuşacağına inanmıyorum. Aksine bize destek veren ağabeylerimiz daha çok yardımcı olursa seviniriz. Galibiyeti, bugün(dün) evlilik yıldönümü olan anne ve babama hediye ediyorum” dedi.