Bülent Arınç, CHP'li vekilin paylaşımını beğendi

AKP'li Bülent Arınç, sosyal medya hesabı üzerinden CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun, Bakan Bekir Pakdemir’yi eleştirdiği "Harcadığınız kişisel servetiniz değil" başlıklı paylaşımını beğendi. Arınç, beğeniyi daha sonra geri çekti.

18 Mart 2019 Pazartesi, 16:50
Abone Ol google-news

AKP’de Başbakan yardımcılığı yapmış eski TBMM Başkanı Bülent Arınç, sosyal medya hesabı üzerinden CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu'nun, Bakan Bekir Pakdemir’yi eleştirdiği "Harcadığınız kişisel servetiniz değil" başlıklı paylaşımını beğendi.

Erdoğdu, paylaşımında Fox Haber'in Tarım Bakanı Bekir Pakdemir'in etlerin ihalesiz getirildiğini kabul ettiği haber tweetini alıntılayarak "Harcadığınız kişisel servetiniz değil... Halkın vergileri... İhale yapmadan alım yapılabilir mi? Bu TCK’ya göre suçtur... Toplayın yandaşlarınızı ihalesiz fahiş fiyatlarla hastalıklı hayvan etlerini alın... Helal olsun muhabire... Sadece maskaralığı değil yolsuzluğu ifşa etmiş..." ifadelerini kullandı.

AKP’li Bülent Arınç ise sosyal medya hesabından CHP'li vekilin 19 Eki 2018 tarihinde yaptığı paylaşımı beğendi. Arınç, daha sonra beğeniyi geri aldı.

<haber-yatay:1300899,1299162,1280470,1279689>