Cem Plak!

Ünlü komedyenden albüm sürprizi

12 Aralık 2013 Perşembe, 11:30
Abone Ol google-news

Cem Yılmaz, ağabeyi Can Yılmaz'la birlikte sessiz sedasız 50 bin lira sermayeli CM Müzik adında bir plak şirketi kurdu! İddiaya göre ünlü komedyen çok sevdiği için kendi plak şirketinden bir Türk Sanat Müziği albümü yapacak. Cem Yılmaz müzik camiasının da yüzünü güldürecek! Stand-up gösterilerinin ve filmlerinin yanı sıra müzikle de yakından ilgilenen Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz'la birlikte bir plak şirketi kurduğu ortaya çıktı.

Ünlü komedyen ağabeyiyle ortak sessiz sedasız 50 bin lira sermayeyle kurduğu CM Müzik adına albümler yapacak. İddiaya göre Cem Yılmaz'ın şirketi adına ilk albümü de kendisi yapacak! Tam bir Türk Sanat Müziği tutkunu olan Yılmaz, sevdiği klasik şarkılardan oluşun bir albüm için kolları sıvadı. Beyin adlı reklam şirketiyle ortaklığını bitiren ünlü komedyenin, CMYLMZ Fikir Sanat' adlı bir de film şirketi bulunuyor.

Cem Yılmaz'ın müzik şirketinin faaliyet alanları şunlar olacak: Her türlü müzik eseri üretmek ürettirmek, basılı müzik notaları, elektronik formdaki müzikal besteler, müzikal ses diskleri, indirilebilir müzikler.

HT