Eşinin otomobilini denize atan kadın konuştu: Arabada öpüştük lafları aklıma gelince...

Kireçburnu sahilinde 2 çocuk annesi Ayşe K.’nın, eşiyle tartıştıktan sonra aracını Boğaz’a itmesinin altından ‘ihanet’ çıktı. Genç kadın öfkesinin nedenini anlattı: “Eşimin ilişkisi olduğu kadının ‘O arabayla gezdik, tozduk. İçinde öpüştük’ lafları aklıma geldi. Yakacaktım ama başkalarının araçlarına zarar vermek istemedim.”

30 Mayıs 2017 Salı, 09:57
Abone Ol google-news

İstanbul Sarıyer’de meydana gelen olayda 31 yaşındaki temizlik işçisi Ayşe K., garson eşi Veysel K.’yla (32) Kireçburnu sahiline çektikleri otomobilde tartışmaya başladı.Tartışma sürerken Veysel K., araçtan inip gitti.

Eşi ise bir süre sonra eşyalarını toplayıp, el frenini indirdiği otomobili Boğaz’a itti. Otomobil saniyeler içinde suya gömülürken Ayşe K. taksiye binerek evine döndü. Sahildeki vatandaşların ihbarı üzerine alarma geçen polis denizden çıkarılan araçta inceleme yaptı.

‘İKİNCİ HATTAN ONUNLA GÖRÜŞMÜŞ’

Habertürk Gazetesi'nden Yusuf Doğan'ın haberine göre; polise ifade veren 2 çocuk annesi Ayşe K., yaşadıklarını anlattı. Kendini “Ben aslında çok uysal bir kadınım ama yalana tahammülüm yok” sözleriyle tanımlayan Ayşe K., şunları söyledi:

“Eşim Etiler’de bir restoranda garson. Yalanları üzerine bazı olaylar oldu. Bir gün ikinci telefon hattını buldum ve dokümanını çıkarttırdım. Sadece bir numarayla görüşme yapıldığını gördüm, bu kişinin de aynı restoranda çalışan Ö.B. olduğunu öğrendim. O kadını aradım bana hakaret etmeye başladı.‘Beni niye arıyorsun, kocandan öğren. Sen kadın olsan kocanı elinde tutardın’ dedikten sonra küfürler etti. Ben de ağzından laf almak için alttan aldım ve birçok şey öğrendim. Birlikte olduklarını, eşimin onun evine gittiğini öğrendim.”