Fizik tedaviye başlandı

Silahlı saldırıda başından yaralanan İbrahim Tatlıses'in doktorundan yazılı açıklama geldi. Tatlıses'in fizik tedavi ve rehabilatasyon sürecinin başladığı açıklandı.

18 Mart 2011 Cuma, 10:31
Abone Ol google-news

Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu, uğradığı silahlı saldırıda yaralanan sanatçı İbrahim Tatlıses'in dünden itibaren fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Dr. Reyhan Çeliker'in yönetiminde fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin başladığını bildirdi.

Çuhadaroğlu, yaptığı yazılı açıklamada, silahlı saldırı sonucu yaralanma  sebebi ile 14 Mart'ta Acıbadem Maslak Hastanesine getirilen İbrahim Tatlıses'in  yapılan izleniminde gece boyunca hiçbir sorun olmadığını belirtti.

Çuhadaroğlu, beyin ve sinir cerrahisi uzmanı Prof. Dr. İlhan Elmacı'nın  başkanlığındaki tedavi ekibi tarafından bu sabah yapılan tıbbi değerlendirmesinde  de sanatçının sağlık durumunda olumsuz bir durumun gözlenmediğini ifade etti.

Çuhadaroğlu, sanatçının tedavisinin devam ettiğini ve dünden itibaren  Acıbadem Maslak Hastanesi fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanı Prof. Çeliker'in  yönetiminde fizik tedavi ve rehabilitasyon sürecinin başladığını kaydetti.

Prof. Dr. Çuhadaroğlu; kaynağı Acıbadem Maslak Hastanesi doktorları olmadıkça, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumuyla ilgili bilgilere itibar edilmemesi gerektiğini tekrar vurguladı.

TATLISES'İN VURULDUKTAN SONRAKİ İLK GÖRÜNTÜLERİ-FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

25 ADREES BAKSIN: 20 GÖZALTI

ARALARINDAKİ HUSUMET YILLAR ÖNCESİNE DAYANIYOR

FİŞİNİ ÇEKİN

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ