iPhone için 1000 dolarlık kılıf

Apple ürünü sahibi olmak hem marka ismi hem de kalitesi nedeni ile oldukça masraflı bir alışveriş oluyor. Bunun ile beraber Gresso Regal Case adında üretilen ve telefon fiyatında olan iPhone kılıfının ücretini duyduğumuzda daha çok şaşıracaksınız.

19 Temmuz 2015 Pazar, 00:48
Abone Ol google-news

Apple orijinal ürünleri almak aslında her telefon kullanıcısının harcı değil. Bunun sebebi ise cihaz fiyatı olduğu gibi aksesuarlarının dahi aşırı derecede pahalı olması. Samsung, HTC,LG gibi cihaz alanlar bilirler ki aldıkları cihaz bir kaç ay sonra aşırı derece indirime girecek. Ancak söz konusu Apple‘ın ürünlerine geldiğinde 6 ay önce aldığınız bir telefonun fiyatını daha pahalıya görebilirsiniz. Bunun sebebi dolar veya ekonomdeki dalgalanmalara da bağlayabiliriz. Ancak aslında Apple’ın kendine özel bir fiyat kriterinin olduğunu söyleyelim.


Durum böyle olunca iPhone kullananlar hem cihazlarına daha değer veriyor hem de zarar gelmesin diye de abartı şekilde koruma yöntemlerine gidebiliyorlar. Tabi zarar gelmesin diye de ekstra paralar vermek gerekiyor. Bu durumun son örneği ise Gresso Regal Case kılıfı. Gresso Regal Case İphone 6 için özel olarak tasarlanmış olan Gresso Regal Case kılıfların kalitesinden şüphe yok. İnceliği, kullanışlılığı, elden kaymaması, hoş durması her şey mükemmel ancak Gresso Regal Case telefon kılıfının fiyatı 1.000 dolar. Ürünün sadece kılıf olduğunu tekrar hatırlatma fayda var.
Bu kılıf ile ek olarak yapacağınız bir etkinlik veya ek bir özelliği yok. Sıradan kılıflarla aynı özellikte ancak altından üretildiği için telefon kılıfının fiyatı 1.000 dolar. Böyle bir kılıfın üst segment kullanıcılarına hitap ettiğini söylemek gerekir. Gerçi altın alıp köşede biriktirmeden ise dilerseniz cihazınız üzerinde geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Kanser tedavisinde yeni gelişme