Mursi, AKPnin mitinginde

Mısır'da idam cezası verilen Devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin, AKP 4. Olağan Büyük Kongresi'nde gerçekleştirdiği konuşma mitinge katılanlara dev ekrandan dinletildi.

17 Mayıs 2015 Pazar, 18:08
Abone Ol google-news

AKP 7 Haziran seçim kampanyasında 41. Mitingini İstanbul Maltepe'de gerçekleştiriyor. Öğle saatlerinden itibaren Maltepe sahildeki miting alanını doldurmaya başlayan partililer, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gelişini bekliyor. Denizden tekneler, karadan da belediye otobüsleri ile alana gelen vatandaşlar sıcak havaya rağmen saatlerdir bekliyor. Miting öncesi Mısır'da idam cezası verilen Devrik Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi'nin AKP 4. Olağan Büyük Kongresi'nde gerçekleştirdiği konuşması dev ekrandan mitinge katılanlara dinletildi. Mitingin saat 17:00'de Başbakan Davutoğlu'nun gelişiyle başlaması bekleniyor.

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU MALTEPE MİTİNG ALANINA HELİKOPTERLE GELDİ...

AKP'nin Maltepe'de düzenlediği 'Büyük İstanbul Mitingi' başladı. Başbakan Ahmet Davutoğlu miting alanına helikopterle geldi ve bir süre helikopterden halkı selamladı. Helikopter içinden bir de konuşma yapan Ahmet Davutoğlu, "Muhteşem görünüyorsunuz. Bizi buluşturan Allah'a hamd olsun. Tarihi bir tabloyu tekrar yazıyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Biraz sonra birlikte olacağız inşallah" diyerek kameraya el salladı. Ahmet Davutoğlu daha sonra eşi Sare Davutoğlu ile birlikte helikpterden indi ve miting alanına giriş yaptı.