"Şehit protestosu olayını Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik planladı"

Zuhal Topal'ın programındaki şehit protestosuyla gündeme gelen damat adayı, olayı Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik'in planladığını ve 4 bin lira aldığını iddia etti.

31 Mart 2016 Perşembe, 15:11
Abone Ol google-news

<video:507770>

Şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği evlilik programına damat adayı Zekeriya Atak'ın sözleri damgasını vurmuştu.

Damat adayı Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti.

ZUHAL TOPAL AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI

Araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermişti. Topal, "Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. 

"PARAYI ERKAN ÇELİK'TEN ALDIM"

 Zekeriya Atak, Youtube'a yüklenen videosunda canlı yayındaki şehit protestosunu Seda Sayan ile sevgilisi Erkan Çelik'in planladığını iddia etti.

Zekeriya Atak, "Ben 22.07.1991 Kahramanmaraş doğumlu Zekeriya Atak, bu kaydın mahkemede delil olarak kullanılmasına izin veriyorum" sözleriyle başladığı videosunda canlı yayındaki şehit protestosunun organize bir çalışma olduğunu öne sürdü. Atak, Zuhal Topal'ın programına çıkıp ortalığı karıştırması için Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik'ten "Gidip otrtalığı karıştır, bizim reytingimiz artsın, onlarınki düşsün" diyerek hesabına başka birinin adıyla 4 bin 350 TL yatırıldığını öne sürdü.