Tüm dünyayla aynı günde Türkiye'de

Seiko Astron GPS Solar Kronograf tüm dünya ile aynı günde, 19 Eylül 2014’te Türkiye’de!

18 Eylül 2014 Perşembe, 16:23
Abone Ol google-news

GPS Solar teknolojisi : dünya çapında bir başarı

 Eylül 2012’de tanıtımından bu yana olağanüstü bir başarı elde eden Astron GPS Solar, dünya çapında kabul görmesi ile dünyadaki zaman dilimlerinin tümünde kendini ayarlayabilen bir saate duyulan talebin göstergesi oldu.
 
2014’te, Astron koleksiyonu, yeni fonksiyonlar ve yeni tasarım imkanları sunan ikinci jenerasyon kalibresi ile daha da genişliyor. Astron devrimi tam anlamıyla hız kazanıyor.


 Seiko GPS Solar 8X82 kalibre
 
Yeni Astron kalibre, başarılı kalibre 7X52’nin temel teknik özelliklerini taşıyor; sadece ışıktan aldığı enerji ile GPS ağına bağlanır ve atom saati hassasiyeti ile, sadece tek bir düğmeye basarak dünyadaki zaman dilimlerinin tümüne kendini ayarlar. Şimdi Astron koleksiyonu yeni fonksiyonlar ve yeni tasarım imkanları sunan ikinci jenerasyon kalibresi ile daha da genişliyor.
 
1.    Kronograf:
8X82 kalibre, kullanımı kolay, 6 saate kadar ölçüm yapabilen kronograf özelliği sunuyor.
2.    Daha Küçük:
Yeni tasarımın boyutları %30 daha küçük (44.6 mm x 13.3 mm) . Böylece daha fazla tüketiciye hitap edecek olan Astron, GPS ağlarına daha küçük bir antenle bağlanmasını sağlayan yeni teknolojisi sayesinde bunu başarıyor.
3.    Daha Kolay:
Astron’un tek bir butona dokunuşunuzla çalışan GPS fonksiyonu yine değişmiyor, fonksiyonu aktif hale getirmeniz için düğmeye altı saniye boyunca basmanız yeterli. 8X82 kalibre ayrıca tepenin yeni elektronik ayar fonksiyonu sayesinde, ikincil (manuel zaman dilimi seçimi vs. ) fonksiyonları çok daha kolay kontrol edilir hale getiriliyor.
4.    Daha Çok Renk:
Astron GPS Solar Kronograf, klasik siyah kadran dışında, yeni kadranların yüksek ışık geçirgenliği sayesinde mavi ve beyaz kadranları seçme şansınız da bulunuyor.
Astron GPS Solar Kronograf koleksiyonu tüm dünya ile aynı günde, 19 Eylül 2014’te, ülkemizde de son kullanıcı ile buluşuyor.