Zenfone 3 Go fiyatı ortaya çıktı

Asus’un önümüzdeki Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtması beklenilen yeni telefonu Zenfone 3 Go fiyatı ile dikkatleri üzerine çekti işte detaylar.

20 Şubat 2017 Pazartesi, 18:01
Abone Ol google-news

Geçtiğimiz günlerde Asus’un giriş segmentine hitap eden yeni bir model üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Tayvanlı teknoloji devinin yeni modelini Zenfone 3 Go ismi ile satışa sunacağı iddia edilmiş ve cihazın özellikleri ile ilgili bazı bilgiler paylaşılmıştı. Bu bilgilerin ardından şimdi de Zenfone 3 Go fiyatı ortaya çıktı.
İtayla kaynaklı bir raporda, Asus’un Zenfone 3 Go’yu 26 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtacağı belirtildi. Raporda Zenfone 3 Go fiyatı ile ilgili bilgilere de yer verildi. Zenfone 3 Go’nun 160 dolar civarında bir fiyattan satışa sunulacağı iddia edildi.


Ayrıca, ortaya çıkan raporda Zenfone 3 Go özelliklerine de değinilmiş. Buna göre Zenfone 3 Go gücünü Qualcomm imzalı Snapdragon 410 yonga setinden alacak. 2GB RAM bulunan cihazın dahili depolama alanı ise 32GB. 13 MP ana kameraya 5 MP’lik ön kameranın eşlik edeceği Zenfone 3 Go ekranı ise 5 inç olacak.
Zenfone 3 Go fiyatı ve özelliklerini karşılaştırdığımızda, fiyat/performans oranının hayli iyi olduğunu söyleyebiliriz. Gerçi bu telefon ülkemizde yine en az 600 – 700 TL civarında bir fiyata sahip olacaktır ama yine de kullanıcılar için iyi bir alternatif olacaktır.
Bu arada dip not olarak belirtelim. Asus Zenfone 3 Go’nun global bazda satışa sunulup sunulmayacağı henüz netlik kazanmış değil.

Valve, Erik Wolpaw’la Yolları Ayırdı