Stellantis Türkiye Başkanlığı'na İbrahim Anaç getirildi

Stellantis Türkiye Başkanlığı'na Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'nde 2022'den bu yana ticari faaliyetlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini üstlenen İbrahim Anaç getirildi

Yayınlanma: 03.01.2024 - 10:10
Stellantis Türkiye Başkanlığı'na İbrahim Anaç getirildi
Abone Ol google-news

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'nde 2022'den bu yana ticari faaliyetlerden sorumlu başkan yardımcılığı görevini üstlenen Anaç, Stellantis Türkiye'nin yeni başkanı oldu.

Önceki 5 yıllık süreçte Türkiye'den sorumlu olan ve görev süresi dolan Olivier Cornuaille ise Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'nde tüm markaların satış ve pazarlama operasyonlarından sorumlu olacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Cornuaille, son 5 yıl içinde önemli değişimleri, güçlü ve yetenekli bir ekibin sayesinde yürüttüklerini belirterek, 'Stellantis ekibinin ve Türkiye'deki operasyonların liderliğini, işimizi ve ortaklarımızı çok iyi tanıyan İbrahim Anaç'a devretmekten mutluluk ve gurur duyuyorum. İbrahim Anaç, 1,5 yıl boyunca başarıyla üstlendiği bölge liderliği görevinde zenginleştirdiği tecrübesi ile Stellantis Türkiye'ye geri dönüyor.' değerlendirmesinde bulundu.

Yeni görevine 1 Ocak itibarıyla başlayan Anaç, daha önce Peugeot Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler