Son dakika... Süleyman Soylu'nun yakın ekibinden 'istifa' açıklaması

Gazeteci Barış Yarkadaş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifa ettiği iddiasına ilişkin önemli bir gelişmeyi paylaştı. Soylu'nun yakın çevresinden aldığı bilgiyi sosyal medya hesabından aktaran Yarkadaş, "Bakanın görevinin başında olduğu ifade ediliyor" dedi.

Yayınlanma: 27.09.2022 - 13:22
Son dakika... Süleyman Soylu'nun yakın ekibinden 'istifa' açıklaması
Abone Ol google-news

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, dün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda gerçekleşen kabine toplantısında AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a istifasını sunduğu iddia edildi.

Milli Gazete'de yer alan habede, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun görevden "affını" istediği, Erdoğan'ın bu talebe ne cevap verdiğinin ise bilinmediği aktarıldı.

Haberde, "Kulislerden edinilen bilgilere göre Erdoğan'ın Soylu'nun affını kabul ettiği belirtilirken, bazı çevrelerin bu talebi şimdilik cebinde beklettiği ifade ediliyor" denildi.

SOYLU'NUN YAKIN ÇEVRESİNDEN İLK AÇIKLAMA

Gazeteci Barış Yarkadaş ise Bakan Soylu'nun istifa ettiği iddiasına ilişkin sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. 

Yarkadaş, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun ekibi, medyada yer alan “Soylu istifa etti” haberlerini yalanlıyor. Bakanın görevinin başında olduğu ifade ediliyor"


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler