Warner Bros. CEO’su duyurdu: Matrix 5 gelebilir

WarnerMedia CEO’su Ann Sarnoff, yazar ve yönetmen Lana Wachowski devam filmi yapmak istediği sürece, serinin de devam edebileceğini açıkladı. Serinin son filmi "The Matrix Resurrections" ise 18 Aralık 2021'de aynı anda sinemalarda ve HBO Max’te vizyona girecek.

25 Ekim 2021 Pazartesi, 00:00
Warner Bros. CEO’su duyurdu: Matrix 5 gelebilir
Abone Ol google-news

WarnerMedia CEO’su Ann Sarnoff, Warner Bros. yapımları ve HBO Max içerikleri ile ilgili genel bir bilgi sunmak için Deadline’ın sorularını cevapladı. Sarnoff, geçen yıl alınan kararla, sinemalarla aynı anda HBO Max’e de gelen filmlerin bu yıl son bulacağını ve bunun son örneğinin de "Matrix 4" olacağını belirterek, yönetmen Lana Wachowski’nin istemesi halinde yeni bir film için her zaman hazır olduklarını açıkladı.

“HEPİMİZ HAZIRIZ”

Kayıp Rıhtım'ın CBR'den aktardığı habere göre, Sarnoff, "Lana Wachowski ne zaman bir film yapmak isterse, hepimiz hazırız" ifadelerini kullandı.

Lana Wachowski’nin yönetmenliğinde gelecek olan Matrix serisinin dördüncü filmi "The Matrix Resurrections", Keanu Reeves ile Carrie-Anne Moss’u bir kez daha bir araya getiriyor. Reeves ve Moss'a önceki üçlemede de yer alan Jada Pinkett Smith ve Lambert Wilson eşlik edecek.

Yeni filmde ayrıca Yahya Abdul-Mateen II, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra Jonas ve Christina Ricci gibi isimler de yer alacak.

"The Matrix Resurrections", 18 Aralık 2021'de aynı anda sinemalarda ve HBO Max’te vizyona girecek.