İşte Şahan Gökbakar'ın AKP'li vekilin sözlerinden sonra Recep İvedik 5 filminden çıkardığı sahne!

<span>&lt;video:661366&gt;</span>
1
İşte Şahan Gökbakar'ın AKP'li vekilin sözlerinden sonra Recep İvedik 5 filminden çıkardığı sahne! <video:661366>
Komedyen Şahan Gökbakar'ın başrolde yer aldığı 'Recep İvedik 5' filminde geçen Türk sporcu ile Azerbaycanlı boksör arasındaki diyalog, AKP Milletvekili Necdet Ünüvar'ı da rahatsız etmişti.

Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir videoyla söz konusu sahnenin filmden çıkarıldığını açıkladı.
2
Komedyen Şahan Gökbakar'ın başrolde yer aldığı 'Recep İvedik 5' filminde geçen Türk sporcu ile Azerbaycanlı boksör arasındaki diyalog, AKP Milletvekili Necdet Ünüvar'ı da rahatsız etmişti. Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden yayınladığı bir videoyla söz konusu sahnenin filmden çıkarıldığını açıkladı.
İşte o açıklama;

"Herkese merhabalar. Recep İvedik 5'in fragmanını yayınladık iki gün evvel ve çok büyük bir ilgiyle karşıladınız. 10 milyonu aşkın bir izlenme ile şuan da bizi onurlandırdınız. Çok teşkkür ederiz. Bir ikinci konuysa fragmandan bir sahne ile ilgili çirkin bir polemik başladı. Ben filimlerimi gülmek için ve güldürmek için yapıyorum. Her zaman böyle yaptım. Dolayısıyla bir tek Azerbaycan Türkü kardeşimin bile hoşnutsuzluğu benim gönlümü yaralar, benim de hoşuma gitmez. Seve seve bu filmimden bu bölümü, bu sahneyi çıkartıyorum...
3
İşte o açıklama; "Herkese merhabalar. Recep İvedik 5'in fragmanını yayınladık iki gün evvel ve çok büyük bir ilgiyle karşıladınız. 10 milyonu aşkın bir izlenme ile şuan da bizi onurlandırdınız. Çok teşkkür ederiz. Bir ikinci konuysa fragmandan bir sahne ile ilgili çirkin bir polemik başladı. Ben filimlerimi gülmek için ve güldürmek için yapıyorum. Her zaman böyle yaptım. Dolayısıyla bir tek Azerbaycan Türkü kardeşimin bile hoşnutsuzluğu benim gönlümü yaralar, benim de hoşuma gitmez. Seve seve bu filmimden bu bölümü, bu sahneyi çıkartıyorum...
Hem böylece kardeşliğimin dostluğumun mertçe bir kanıtı olsun bu size, hem de kötü niyetle art niyetle filmimin üzerine gitmeye çalışan insanların da oyunu bozulmuş olsun. Hepinizi çok seviyorum, kendinize çok iyi bakın. Hakkınızı helal edin. Tüm Türk milletini saygıyla selamlıyorum burdan."

 "SAHNELERDEN RAHATSIZ OLDUM"

'Recep İvedik'in Türk sporcu olarak uluslararası arenadaki müsabakalarını gösteren sahnelerin yer aldığını söyleyen AKP'li Ünüvar, "Filmde bir boks sahnesi var. Bu sahnede, Türk vatandaşı ile Azerbaycan vatandaşı iki boksörün müsabakası var. Orada diyaloglar ve mücadele var. Ben oradaki abartılı diyaloglar ve sahnelerden rahatsız oldum" 

Ünüvar, konuyla ilgili Gökbakar'a mektup yazacağını, Türkiye ve Azerbaycan arasındaki ilişkileri doğru yansıtmayan o sahnenin, filmden çıkartılmasını rica edeceğini bildirmişti.
4
Hem böylece kardeşliğimin dostluğumun mertçe bir kanıtı olsun bu size, hem de kötü niyetle art niyetle filmimin üzerine gitmeye çalışan insanların da oyunu bozulmuş olsun. Hepinizi çok seviyorum, kendinize çok iyi bakın. Hakkınızı helal edin. Tüm Türk milletini saygıyla selamlıyorum burdan." "SAHNELERDEN RAHATSIZ OLDUM" 'Recep İvedik'in Türk sporcu olarak uluslararası arenadaki müsabakalarını gösteren sahnelerin yer aldığını söyleyen AKP'li Ünüvar, "Filmde bir boks sahnesi var. Bu sahnede, Türk vatandaşı ile Azerbaycan vatandaşı iki boksörün müsabakası var. Orada diyaloglar ve mücadele var. Ben oradaki abartılı diyaloglar ve sahnelerden rahatsız oldum" Ünüvar, konuyla ilgili Gökbakar'a mektup yazacağını, Türkiye ve Azerbaycan arasındaki ilişkileri doğru yansıtmayan o sahnenin, filmden çıkartılmasını rica edeceğini bildirmişti.