Kardeş kavgasında kan aktı: 2 ölü

Konya'da kardeş kavgasında kan aktı: 2 ölü

06 Ağustos 2016 Cumartesi, 07:56
Abone Ol google-news

 

KONYA'nın Çumra İlçesi'nde 48 yaşındaki Şaban Özkök, çıkan silahlı kavgada, kardeşi 45 yaşındaki Muharrem Özkök ve kardeşinin oğlu 19 yaşındaki Yasin Özkök'ü, av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Kavgada kendisi de tabancayla kalçasından yaralandı.
Olay, bugün Çumra İlçesi Güvercinlik Mahallesi'nde meydana geldi. Yasin Özkök, amcasının oğlu 21 yaşındaki Ömer Özkök ile belirlenemeyen nedenle kavga etti. Kavganın ardından Ömer Özkök, olayı babası Şaban Özkök'e anlattı. Bunun üzerine Şaban Özkök, oğlu Ömer Özkök ile birlikte, kavgaya karışan yeğeni Yasin Özkök ve Yasin Özkök'ün babası olan kardeşi Muharrem Özkök'ün yanına gitti.

Burada ağabey kardeş tartışmaya başladı. Tartışmanın silahlı kavgaya dönüşmesiyle Şaban Özkök, av tüfeğiyle kardeşi Muharrem Özkök ile yeğeni Yasin Özkök'ün üzerine ateş etti. Kendisi de tabancayla kalçasından yaralandı. Baba ve oğul olay yerinde hayatını kaybetti. Yaralı Şaban Özkök de Çumra Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Şaban Özkök'ün oğlu Ömer Özkök ise silahlı kavgadan yara almadan kurtuldu.