AKP'li vekilden partililere tehdit gibi sözler

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, bir taziye ve toplantı evinde yaptığı konuşmada, partisinden memnun olmayıp ayrılmak isteyenleri eleştirdi. Taşkesenoğlu, bazı parti üyeleri için, “Hangi yüzle bir daha AKP’nin kapısını çalacaklar” ifadelerini kullandı.

23 Mart 2019 Cumartesi, 15:43
Abone Ol google-news

<video:1309617>

AKP Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AKP’den ayrılanları hainlikle, muhalifleri ise terörist olmakla suçlayarak, kendi partileri dışından birinin seçimi kazanması halinde, vatandaşların hizmet alamayacağını söyledi. Taşkesenoğlu’nun, AKP’nin politikalarından memnun olmayanlar ve partiden ayrılanlar için sert ifadeler kullanıldığı görülüyor.

“AKP’YE HAİNLİK YAPANLAR…”

Taşkesenlioğlu konuşmasında şunları söylüyor:

“AKP’ye hainlik yapanlar hangi yüzle AKP’nin kapısına gelecekler. Sayın Cumhurbaşkanımın bu kadar vefa mücadelesi söylediği… Türkiye’nin geleceği ile ilgili önemli bir seçime girerken, onlar yanımızda durmak, edepleriyle oturmak yerine zillet ittifakının yanında olanlar, hangi yüzle tekrar AKP’nin kapısını çalacaklar? Cumhurbaşkanım, trenden inenlerin bir daha trene binme şansı olmadığını defalarca söyledi.”