Alex'in veda yemeğine katılacak mı?

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sözleşmesi karşılıklı feshedilen Alex de Souza'ya verilecek veda yemeğine katılmayacağı şeklindeki haberin doğru olmadığını bildirdi.

06 Ekim 2012 Cumartesi, 12:35
Abone Ol google-news

Aykut Kocaman, kulübün internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, kimseye ''Alex'in yemeğine katılmayacağım'' şeklinde bir görüş bildirmediğini vurgulayarak, ''Bugün gazetelerde benim ağzımdan 'Alex'in yemeğine katılmayacağım' başlığı ile verilen ve konu ile ilgili bir takım detaylar içeren haber doğru değildir. Kimseye bu yönde bir görüş bildirmeme rağmen bu tarz haberlerin sürekli gazetelerde yer tutmasını anlamsız buluyorum'' ifadelerini kullandı.

Cristian ile ilgili kullandığı iddia edilen ifadelerin de gerçek dışı olduğunu belirten Kocaman, ''Cristian ile yaptığım görüşmede 'Alex'in çetesinden misin yoksa takım oyuncusu musun?' ifadeleri kullandığım yönündeki haber de tamamen gerçek dışıdır. Neden yapıldığı, hangi amaca hizmet ettiğini anlamakta zorluk çektiğim ve her zamanki gibi niyet okuma yöntemiyle yapıldığı anlaşılan bu haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederim'' şeklinde görüşlerini aktardı.