Cizre'de ağır yaralanan polis memuru şehit oldu

Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde 26 Ağustos'ta PKK'lilerin Emniyet Müdürlüğü ve Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda ağır yaralanan polis memuru Ali Mülazımoğlu, tedavi gördüğü Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde kurtarımayarak şehit oldu.

05 Eylül 2016 Pazartesi, 14:58
Abone Ol google-news

Osmaniyeli polisler Tayfun Doğan, Burak Mart ve Osman Budak'ın şehit olduğu bombalı saldırıda ağır yaralanan ve Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi edilen Ali Mülazımoğlu, bugün sabah saatlerinde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Şehit polisin cenazesi, yapılan işlemlerin ardından memleketi Osmaniye'ye gönderildi. Ali Mülazımoğlu'nun cenazesi, merkeze bağlı Çardak Köyü'nde annesi Gülistan Mülazımoğlu'nun yanında toprağa verilecek.


ŞEHİTİN ANNESİ ŞIRNAK'A GİDERKEN KAZADA ÖLMÜŞTÜ

Olayın yaşandığı gün oğulları Ali'nin yaralandığını öğrenen baba Dursun Mülazımoğlu, 46 BJ 555 plakalı hafif ticari aracıyla Şırnak'a giderken Diyarbakır-Şanlıurfa Karayolu'nun 25'inci kilometresine takla atmış, kazada Dursun Mülazımoğlu ile kızı Filiz Mülazımoğlu Özdemir ve damadı Mehmet Özdemir yaralanırken, eşi Gülistan Mülazımoğlu yaşamını yitirmişti.