Evlilik teklifini statta yapmıştı

Geçen sezon Bursaspor-Kayserispor maçında kız arkadaşına tribünde açtığı pankartla evlenme teklif eden genç, muradına erdi.

19 Eylül 2010 Pazar, 13:12
Abone Ol google-news

Açılan pankartın ardından evlenme kararı alan Hatice Gültekin (Yolcu) - Tekin Yolcu çiftinin düğünü Dikkaldırım Form Back Özde Düğün Salonu'nda yapıldı. Düğüne Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da katıldı.Damat Tekin Yolcu'nun nikah şahitliğini yapan Sağlam, evlilik cüzdanını gelin Hatice Gültekin Yolcu'ya verdi.

Bursaspor sevdalısı genç çifti Bursaspor maçlarına beklediğini belirten Sağlam, ''Bu mutlu gecede bulunmaktan sevinçliyim. Damadımızı eşiyle birlikte maçlarımıza bekliyorum. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum'' dedi.

 

Düğün hediyesi kombine bilet

Sağlam, daha sonra çifte iki adet kombine bilet ile arkasında ''Ertuğrul Sağlam'' yazılı 16 numaralı forma hediye etti.

Tekin Yolcu, geçen sezon 1 Mayıs 2010'da oynanan Bursaspor-Kayserispor maçı sırasında kız arkadaşı Hatice Gültekin'e, ''Hatice benimle evlenir misin'' yazılı pankartla evlenme teklifi etmişti.

Hatice Gültekin (Yolcu) çok şaşırdığı bu teklifi kabul etmişti. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam da birkaç gün sonra Fidan Han'da bir lokantada garsonluk yapan Tekin Yolcu'yu ziyaret etmiş ve nikah şahitliği sözü vermişti.