Google 2 içerik servisi birleştirilmek üzere

Amerikalı şirketin bir süredir evrensel anlamda yaygınlaştırmakta zorlandığı 2 servisi hakkında yepyeni bir iddia ortaya atıldı. Ülkemizde de yalnızca ücretsiz sürümleriyle çalışan Play Müzik ve YouTube, güçlerini birleştirerek hayal ettiği abone sayısına ulaşmaya çalışıyor.

31 Temmuz 2017 Pazartesi, 15:30
Abone Ol google-news

YouTube Red ve Play Music pro uygulamalarının paketleri zaten tekti. Başka bir deyişle herhangi birinin üyeliğini satın aldığınızda diğeri de beraberinde geliyordu. Bu kadar iç içe iki servisin birleşme konusu elbette gözden geçmeliydi, öyle oldu. YouTube’un müzik şefi Lyor Cohen abonelerin daha kolay kullanımını sağlamak ve yeni abonelerin kullanmasını sağlamak amacıyla birleştirme işleminin yapılması gerektiğini doğruladı.


Yeniden markalandırma yapılabilir
Birleşmenin ardından yepyeni bir şekilde karşımıza çıkabilecek olan iki servis için Cohen The Verge’e açıklamalarda bulundu: “Müzik Google için çok önemli bir konu ve kullanıcılarımız için en iyi yolu bulmaya çalışıyoruz. Mevcut kullanıcılarımız bu işten kötü etkilenmeyecek ve bir değişiklik yapmadan önce önceden haber vereceğiz.”

FIFA 18 PS4 Paketleri Açıklandı