HTC Grip oldu!

HTC, Mart ayında yapılan MWC etkinliğinde amiral gemisi One M9 ve sanal gözlüğü dışında Grip isimli akıllı bilekliğini de tanıttı.

23 Temmuz 2015 Perşembe, 08:07
Abone Ol google-news

Etkinlikte Grip’i yakından görenler ve kısaca ön inceleme yapanlar dahi olmuştu. Bluetooth sertifikaları alınan Grip’in yakında satışa çıkacağı düşünülüyordu; ancak işin aslı öyle değil.
Bileklik sene sonunda tüketicilerle buluşacak. HTC, CNA’ya gönderdiği e-postada Grip’in 2015 sonunda çıkacağını teyit etti.


HTC en iyi cihazı müşterilerine arz etmek niyetinde olduğunu belirtirken etraflı testler ve kullanıcı geri bildirimleri neticesi Grip’in sene sonunda raflardaki yerini alacağını vurguladı.
Yani biraz daha beklemek lazım geliyor. HTC Grip’te 1.8 inç’lik PMOLED esnek ekran, 16 MB depolama alanı, 8 MB SRAM ve 100 mAh pil yer alıyor.
iOS ve Android işletim sistemiyle uyumlu olan cihazın tek bir şarjla neredeyse 3 günlük kullanım zamanı sunduğu söylenmişti.


HTC’nin sporculara, sporu günlük yaşamının bir parçası haline getirenlere hitap eden yeni ürünü HTC Grip fitness bandı yakında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Huawei Watch’un kutusu bile hazır!