İki kişinin cesedine ulaşıldı

Balık tutmak ve gezmek amacıyla bir kayıkla açıldıkları Terkos Gölü'nde kaybolan 4 kişiden Yusuf Yıldırım ve Şevket Yıldırım'ın cesetleri çıkarılırken, 2 kişinin aranmasına devam ediliyor.

09 Kasım 2011 Çarşamba, 15:33
Abone Ol google-news

Balık tutmak ve gezmek isteyen Yusuf Yıldırım ile iki çocuğu, iki yeğeni ve Yasin Bacak, dün 2 kayık kiraladı. Aynı kayığa binen Yusuf Yıldırım, üniversite öğrencisi yeğenleri Şevket ve Hasan Yıldırım ile askerden izinli olarak gelen Yasin Bacak ve diğer kayığa binen Yusuf Yıldırım'ın çocukları Balabanköy mevkisinden Terkos Gölü'ne açıldı.

Gölde gezinirken birbirini kaybeden 2 ayrı kayıktaki kişilerden Yusuf Yıldırım'ın çocukları bir süre sonra diğer kayığı aramaya başladı. Babalarının da içinde bulunduğu kayığı bulamayan Yıldırım'ın çocukları durumu yetkililere bildirdi.

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı, Sahil Güvenlik ve İtfaiye ekiplerinin sürdürdükleri arama kurtarma çalışmaları sonucunda, Yusuf Yıldırım ve Şevket Yıldırım'ın cesetlerine ulaşıldı.

Hasan Yıldırım ve Yasin Bacak'ın cesetlerinin yerlerini belirlediği ve çıkarılmaları için çalışmalarını sürdürdüğü bildirildi.