Katar veliahı İstanbul'a geldi

Katar Veliaht Prensi Şeyh Tamim Bin Hamad El Tahani, özel bir uçakla İstanbul'a geldi. El Tahani, bu akşam Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul'daki çalışma ofisinde bir görüşme yapacak.

04 Nisan 2010 Pazar, 15:34
Abone Ol google-news

Katar Veliaht Prensi Şeyh Tamim Bin Hamad El Tahani'yi, Atatürk Havalimanı Devlet Konukevinde Devlet Bakanı Zafer Çağlayan ve İstanbul Valisi Muammer Güler karşıladı.
El Tahani, bu akşam Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile İstanbul'daki çalışma ofisinde bir görüşme yapacak.

 

Başbakan Erdoğan, Katar Veliaht prensi Al-Thami ile görüştü

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Katar Veliaht Prensi Şeyh Tamim Bin Hamad Al Thami ile görüştü. Başbakan Erdoğan ile Al-Thami arasındaki görüşme, Beşiktaş'taki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde basına kapalı olarak gerçekleşti. Alınan bilgiye göre, İçişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Abdullah bin Nasser El-Thani ve Uluslararası İşbirliğinden Sorumlu Devlet Bakanı ve Ticaret Bakanı Vekili Halid Bin Muhammed El-Attiyah da görüşmede hazır bulundu. Başbakan Erdoğan, görüşmenin ardından konuk Veliaht Prens Al-Thami onuruna akşam yemeği verdi. Veliaht Prens Al-Thami'nin, TRT Arapça Kanalı'nın bu akşam yapılacak açılış törenine de katılacağı öğrenildi.