Kocaman ve Alex birlikte tribünleri selamladı

Kadıköy Şükrü Saraçoğlu Stadı'ndaki Fenerbahçe - Spartak Moskova maçından önce taraftarlar, Aykut Kocaman ve Alex'i tribünlere çağırdı.

29 Ağustos 2012 Çarşamba, 19:23
Abone Ol google-news

Fenerbahçeli taraftarlar Alex'e gösterdikleri sevgi gösterilerinin ardından bu kez ''Aykut Alex el ele hep beraber tribüne'' ve ''Aykut Alex'i buraya getir'' şeklinde uzun süre tezahürat yaptı.

Taraftarlar, ''Sen bizim Kocaman gururumuzsun'' şeklinde tezahüratla Aykut Kocaman'a da sevgi gösterilerinde bulunurken, teknik direktör Kocaman'ın Alex ile tribünleri selamlaması beklentisi bu sırada gerçekleşmedi.

Taraftarlar bir ara ''Aziz Yıldırım, Aykut Alex'i buraya yolla'' şeklinde tezahüratta bulundu.

Takımların maç öncesi seremonisinden sonra tribünlerden aynı tezahüratlar yükselince, Aykut Kocaman yedek kulübesindeki Alex'i yanına çağırarak birlikte tribünleri selamlayıp, taraftarların isteğine yanıt verdi.

KARŞILAŞMADAN FOTOĞRAFLARFatih Erdoğdu'nun objektifinden

Rus taraftarların otobüsü taşlandı

Spartak Moskovalı taraftarları taşıyan bir otobüs, karşılaşma öncesi stadın önünden geçerken Fenerbahçeli taraftarların tepkisiyle karşılaştı.

Stadın önünden geçen otobüsün içerisinde Rus ekibin taraftarlarının olduğunu gören sarı-lacivertliler, bir anda tepki gösterirken, atılan taşlarla otobüsün camları kırıldı.

Tepki üzerine Rus taraftarları taşıyan otobüsün etrafını sararak güvenlik çemberi oluşturan polisler, otobüsle birlikte ilerledi ve taraftarların maçı izleyecekleri tribüne girmelerini sağladı.

Spartak Moskova'yı misafir seyirci tribününde yaklaşık 300 kadar Rus taraftar destekledi.

Tribünlerde büyük coşku

Fenerbahçeli taraftarlar karşılaşma öncesi tribünlerde coşkulu bir atmosfer oluşturdu.

Stadın büyük bölümünü dolduran taraftarlar takımlar seremoniye çıktıklarında maraton üst tribünde dev boyutta ''Ay-Yıldızlı'' bayrak açarken, Türk Telekom kale arkası tribünde ise büyük boyutta Fenerbahçe bayrağı açıldı.