Microsoft, taşeron işçi uygulamasına geçiyor

Microsoft’ta çalışacak olan taşeron işçiler dışardan şirkete destek verecek. Bu işçiler, herhangi bir firmanın personelleri ya da iş ortakları da olabilir.

30 Aralık 2015 Çarşamba, 21:40
Abone Ol google-news

Microsoft’taki Taşeron İşçiler, 18 ay boyunca çalışacak; çünkü Sözleşme böyle. Bu 18 ay biter bitmez, İşçiler 6 aylık bir araya çıkacak.
Yeni Uygulamaya Microsoft, 2016 yılının ilk ayı yani Ocak ayı ile beraber geçecek. Microsoft ve Taşeron İşçiler arasındaki anlaşmalar tamamen gizli kalacak.
Microsoft, İşçiler için gerekli tüm imkânları sağlayacak. Tüm bu bilgileri GeekWire sitesinden aldık. Konuyla ilgili tam net bilgileri 1 Ocak itibariyle öğreneceğimizi düşünüyoruz.


Bu anlaşma ile Microsoft’un yeni Projeleri için Geçici İşçi çalıştırabileceğini düşünebiliriz. Bir diğer merak edilen konu da şu olacak: İşçiler, Ana Merkezde mi yoksa Proje Kapmasında belirlenen bir yerde mi çalışacak?
Dediğimiz gibi konuyla ilgili net bir bilgiye sahip olmadığımız için kesin bir şey de diyemiyoruz. Yeni yılla beraber, yeni detayları öğrendikçe bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Microsoft Lumia 550’nin ABD fiyatı belli oldu!